+421 903 922 980

Články

Profesionálna impregnácia, brúsenie a leštenie cementových podláh, betónu, kamenných podláh
Renovácia podlahy na profesionálnej úrovni? S nami ju dosiahnete! Vsaďte na naše skúsenosti v oblasti starostlivosti a renovácie podláh a podlahových krytín, ktoré čistíme, brúsime, impregnujeme, voskujeme, olejujeme a mnoho ďalšieho.
Ako dosiahnuť vysoký lesk betónovej, kamennej, terazzo podlahy?
Chcete dokonale čisté a lesklé kamenné a netónové podlahy, bez nutnosti použitia chémie a chemických látok?
Precízne čistenie laserom a suchým ľadom
Rozmýšľali ste nad čistením ekologického charakteru? Hľadáte efektívny spôsob čistenia šetrný k životnému prostrediu, ktorý si poradí i so silným a odolným znečistením? Vyskúšajte čistenie povrchov laserom!
Čistenie a údržba kompozitných podláh
Doprajte svojej kompozitnej podlahe kvalitné pravidelné čistenie a špičkovú údržbu. Ako profesionáli v čistiacich a renovačných prácach v oblasti starostlivosti o podlahy sme plne k dispozícii.
Čistenie, renovácia a aplikácia laku na marmoleum
Potrebuje Vaša marmoleová podlaha kompletne vyčistiť, obnoviť alebo zrenovovať a dodať lesk? Zavolajte si profesionála, my Vašej podlahe vrátime späť pôvodný vzhľad.
Čistenie a renovácia podlahy marmoleum
Je Vaša podlaha z marmolea znečistená, potrebuje lesk alebo je poškodená? Pomôžeme Vaše podlahe opäť nadobudnúť lesk a čistotu.
Lakovanie vodivých ESD podláh
V našej ponuke nájdete profesionálne čistenie, lakovanie a povrchovú úpravu elektricky vodivých antistatických podláh.
V čom vynikajú anhydritové podlahy
Profesionálna čistiaca firma IB Rein ponúka perfektné čistenie a údržbu anhydritových podláh vo Vašich rodinných domácnostiach alebo firemných, či priemyselných priestoroch.
Brúsenie, leštenie a impregnovanie betónu
Potrebujete vybrúsiť, vyleštiť alebo impregnovať betónovú podlahu? Naša firma IB Rein Vám poskytne špičkovú službu založenú na niekoľkoročných skúsenostiach s vynikajúcimi výsledkami.
Čistenie, leštenie a impregnácia betónu
Potrebujete profesionálne vyčistiť, vyleštiť alebo impregnovať betónovú podlahu? Firma IB Rein Vám ponúka vysokokvalitné služby založené na niekoľkoročných skúsenostiach.
POZRITE SI ĎALŠIE VIDEÁ