+421 903 922 980

Články

Lakovanie vodivých ESD podláh
V našej ponuke nájdete profesionálne čistenie, lakovanie a povrchovú úpravu elektricky vodivých antistatických podláh.
V čom vynikajú anhydritové podlahy
Profesionálna čistiaca firma IB Rein ponúka perfektné čistenie a údržbu anhydritových podláh vo Vašich rodinných domácnostiach alebo firemných, či priemyselných priestoroch.
Brúsenie, leštenie a impregnovanie betónu
Potrebujete vybrúsiť, vyleštiť alebo impregnovať betónovú podlahu? Naša firma IB Rein Vám poskytne špičkovú službu založenú na niekoľkoročných skúsenostiach s vynikajúcimi výsledkami.
Čistenie, leštenie a impregnácia betónu
Potrebujete profesionálne vyčistiť, vyleštiť alebo impregnovať betónovú podlahu? Firma IB Rein Vám ponúka vysokokvalitné služby založené na niekoľkoročných skúsenostiach.
Anhydritová podlaha. Brúsenie a zopár dobrých postrehov.
Profesionálna čistiaca firma ponúka brúsenie podláh. Svoju činnosť zameriavame aj na zbrusovanie anhydritovej podlahy.
Profesionálne čistenie striech horúcou vodou
Sme firma, ktorá ponúka profesionálne čistiace práce zamerané na čistenie striech a podláh. Ekologické čistiace služby využívame v priemysle a komunálnej sfére.
Detailné čistenie striech silným tlakom horúcej vody 500 barov
Čistenie extrémne silne znečistených striech na rodinných domoch a budovách vykonáva profesionálna čistiaca firma, ktorá ponúka špičkové výsledky. Strechy čistíme výlučne ekologicky a to silným tlakom horúcej vody.
Výškové čistenie striech rodinných domov silným tlakom horúcej vody Bratislava, Trnava, Trenčín, Nitra, Nové Zámky, Liptovský Mikuláš, Malacky
Ekologické čistenie striech ponúkame pre mestá Bratislava, Žilina, Liptovský Mikuláš, Nové Zámky, Nitra, Trenčín, Trnava, Malacky a Senica. Ponúkame perfektné čistiace výsledky a vaša strecha bude ako nová.
Diamantové čistenie náhrobných kameňov a pomníkov. Čistenie horúcou vodou 98 Celzia a horúcou parou 155 Celzia.
Ponúkame diamantové čistenie náhrobných kameňov a pomníkov. Kamene čistíme navyše ekologicky pomocou horúcej pary a vysokého tlaku horúcej vody.
Profesionálne čistenie náhrobných kameňov, pomníkov, impregnácia, renovácia kameňa
Ponúkame kvalitné čistiace služby, ktoré sú rozšírené o čistenie a impregnáciu náhrobných kameňov a pomníkov.
POZRITE SI ĎALŠIE VIDEÁ