+421 903 922 980

Polymerizácia podláh

Polymerizácia podláh
Polymerizácia podláh je namierená pre podlahy, ktoré sú vode odolné. Aplikáciu polymérovej disperzie ponúkame pre pvc, linoleum, vinyl, marmoleum a korok podlahy.  Polymerizácia všetkých podláh, ktoré nevsakujú tekutiny je vhodná raz ročne. Všetko závisí od mechanického opotrebenie a očakávania zákazníkov. Skúsenosti firmy IB REIN sú jasné. Čistiť a polymérovať jeden krát ročne. Týmto spôsobom predĺžime životnosť podlahy a zachováme jej pôvodný charakter. 
Čo je konkrétne polymerizácia podláh?
Polymerizácia podláh spočíva v aplikácii polymérového vosku na podlahy. Vosk na vode odolné podlahy má schopnosť preniknúť do štruktúr materiálu. Po aplikácii 3 – 4 vrstvy vytvárame ochranný film, ktorý chráni podlahu voči gumovému oteru od topánok, tekutín ako je káva, čaj a navyše podlahu impregnujeme. Polymér je teda ochranná vrstva, ktorá maximálne chráni podlahu a dodáva jej krásny vzhľad. Polymérová disperzia je navyše protišmyková vrstva.


 
Pre koho odporúčame aplikáciu polymérovej disperzie?
Naša služba polymerizácia podláh je vhodná pre firmy a domácnosti. V dnešnej dobe dostaneme kúpiť veľmi kvalitné podlahy pvc, vinyl, linoleum, marmoleum, korok a iné podobné typy, ktoré sú ekonomické a vcelku kvalitné. Všetky typy podláh by sme mali vhodne ošetrovať, čistiť a minimálne raz ročne natrieť polymér. Aplikácia špeciálnych voskov na podlahy je vhodná na extra staré a znečistené typy podláh. Polymér dodá vašej podlahy skutočne veľmi pekný nový vzhľad.
 
Aký je rozdiel medzi ochranným voskom a polymérom?
Naša firma realizuje pred každým čistením podlahy obhliadku priestorov, aby sme si boli na 100% istí, či budeme podlahu voskovať alebo aplikovať polymérovú disperziu. Vosk zväčša aplikujeme na drevené podlahy za účelom zvýšenia lesku. Vosk je aplikovaný v 1 vrstve a spolu s leštením vytvárajú veľmi dobrý vzhľad.

Polymér je veľmi tuhý vosk, ktorý sa aplikuje v 3 vrstvách. Jeho výhodou je fakt, že sa dostáva do štruktúry materiálu resp. impregnuje materiál. Každá ďalšia vrstva vytvára na podlahy ochrannú vrstvu, ktorá je maximálne odolná voči mechanickému znečisteniu. Polymérová disperzia je vhodná na extra staré a znečistené podlahy.

Naše služby ponúkame v nasledovných mestách: Bratislava a okolie, Malacky, Senec, Pezinok, Šamorín, Dunajská Streda, Galanta, Sereď, Nitra, Komárno, Levice, Nové Zámky, Senica, Topoľčany, Trenčín, Trnava, Piešťany, Nové Mesto nad Váhom, Šaľa, Hlohovec, Žilina, Banská Bystrica, Senica, Ružomberok, Čadca, Liptovský Mikuláš, Poprad, Prešov, Košice,.....

 
Ak máte záujem o naše služby alebo si neviete rady pri čistení, tak nás neváhajte kontaktovať.
POZRITE SI ĎALŠIE VIDEÁ