+421 903 922 980

Elektricky vodivé povrchové úpravy podláh

Elektricky vodivé povrchové úpravy podláh
 
Liate podlahy, priemyselné podlahy, antistatické podlahy, ESD podlahy, vodivé podlahy, antistatické materiály na podlahu, elektricky vodivé podlahy, renovácia podláh a zmena farby podláh sú pojmy, s ktorými sa stretávame pomerne často. IB REIN ponúka aplikáciu penetračných náterov, farieb a antistatických materiálov (ochranné laky) na podlahy tak, aby sme zmenili celkový vizuálny vzhľad každej podlahy.

Medzi špecifické podlahy patria nepochybne vodivé a antistatické ESD podlahy. Takýto typ podláh je najmä vhodný do priestorov, kde je potrebné zablokovať vznik elektrostatických výbojov. Farby a laky, ktoré používame sú vhodné na tento typ podláh. ESD podlaha nemôže vytvárať elektrostatické napätie u človeka, ktorý sa dotýka podlahy.
 
Niečo o nás na úvod
Firma IB REIN je rodinná firma, ktorá si zakladá na maximálnom detaile pri prácach. Špecializujeme sa na čistenie a renováciu rôznych typov povrchov. Zdobia nás niektoré doplnkové čistiace služby zamerané na kameň. Technologicky sme zameraní na čistenie vysokotlakovým vodným lúčom, suchým ľadom a pieskovaní abrazívnym médiom. Kompletné portfólia nájdete na web stránkach:

www.superreinigung.at
www.industrialcleaning.sk
www.ibrein.sk
www.perfektnepodlahy.sk 
Naše práce nájdete všade tam, kde sa jedná o citlivé prostredie. Pracujeme pre laboratóriá, elektrotechnicky a chemický priemysel, ale nájdete nás aj v menších priestoroch, ktoré si vyžadujú odbornú prácu s elektrostatickými podlahami. V skratke môžeme napísať, že pracujeme pre domácnosti, firmy, priemysel a komunálnu sféru. 

ESD podlahy sú špecifické....
Každá ESD podlaha je špecifická a vyznačuje sa rôznym povrchom. V praxi sme renovovali rôzne typy vodivých podláh, ktoré boli z rôznych materiálov, ale aj vydlaždené z kachličiek. Je nutné, aby sme každú podlahu riadne vyčistili, následne prichádza neutralizácia podlahy. Na ESD podlahy aplikujeme penetračné nátery, farby s rôznym farebným odtieňom (zákazník si môže vybrať na stupnici RAL) a na záver aplikujeme kvalitné polyuretánové 2 komponentné laky, ktoré majú dobrú kryciu a vodivú vlastnosť.

Zmena farby podlahy a zmena celkového vizuálneho vzhľadu miestnosti
Potrebujete zmeniť a zrenovovať celé laboratórium? Potrebujete vymaľovať a dodať miestnosti nový nádych? Firma IB REIN poskytuje špecifické čistiace a renovačné práce, ktoré sú zamerané na horizontálne a vertikálnej povrchy. Elektrostaticky vodivé ESD podlahy vieme vyčistiť a riadne zrenovovať. Ako sme písali vyššie, aplikujeme aj krycie polyuretánové ochranné laky. Neváhajte si vybrať na stupnici RAL farbu vašej podlahy, ktorú aplikujeme na daný povrch. Ak chcete riadne zrenovovať pracovisko, ponúkame doplnkové čistiace a maliarske práce. 

Čistenie vodivých ESD podláh
V zásade je čistenie vodivých podláh jednoduché, ale mali by sme si dať záležať na výber čistiacich prostriedkov. Práve v tomto segmente sme profesionáli. Vzhľadom na našu skúsenosť práce v elektrotechnickom priemysle používame pri čistení také materiály a chemické produkty, ktoré sú vhodné na ESD podlahy.

Jemné vodné zbrusovanie ESD podláh
Niektoré typy podláh jemne zbrusujeme diamantovými padmi s rôznou zrnitosťou. To aké pady a techniku použijeme nechajte na nás. Zámerom zbrusovania podláh je odstrániť silné hrubé znečistenie na povrchu. Každý povrch sa pred aplikáciou ESD farby musí zdrsniť natoľko, aby sa farba a krycie laky pekne usadili na podlahe. 
 
Aplikácia materiálov na ESD podlahy
  • Penetrácie. Ich úloha je zabezpečiť, aby sa farby poriadne prilepili na podlahu
  • Profesionálne vodivé 2 komponentné farby pre absolútnu zmenu podlahy
  • Laky, ktoré zaručujú kryciu schopnosť a vyznačujú sa veľmi dobrou vodivosťou

Elektricky vodivé povrchové úpravy podláh realizujeme pre nasledovné mestá:
Bratislava, Malacky, Senica, Myjava, Pezinok, Senec, Galanta, Dunajská Streda, Trnava, Nitra, Komárno, Trenčín, Považská Bystrica, Žilina, Poprad, Košice, Michalovce, Prešov, Banská Bystrica, Martin, Prievidza, Zvolen, Nové Zámky, Spišská Nová Ves, Levice, Lučenec, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Topoľčany, Čadca, Rimavská Sobota, Hlohovec, Skalica, Zlaté Moravce, Banská Štiavnica, Piešťany, Brezno.
 

Neváhajte nás kontaktovať.
 
POZRITE SI ĎALŠIE VIDEÁ