+421 903 922 980

O nás

Rodinne založená firma IB REIN pokladá pri čistení, sanácii a renovácií podláh a povrchov niektoré atribúty, ktoré nás predurčujú k spoločnosti s vysokou mierou kvality. Skúsenosti, kvalifikovaná pracovná sila, zameranie na detail, poctivosť, odhodlanie a flexibilita sú pre nás veľmi podstatné parametre.  Zakladáme si na 100% prístupe. Bude nám potešením ukázať kvalitu, s ktorou budete určite spokojní. 

 

Rozdielne systémy čistenia = eliminujeme spotrebu chémie

Diamantové čistenie a suchý ľad
Snažíme sa aplikovať do praxe metódy čistenia, kde v maximálnej možnej miere eliminujeme používanie chémie. Diamantové čistenie realizujeme absolútne bez chémie. Unikátny a veľmi náročný spôsob čistenia prináša skutočne výborné výsledky. Znečistené povrchy od mastnoty a oleja nečistíme chémiou, ale suchým ľadom. Tieto dva systémy sú veľmi náročné na technické vybavenie, zaškolenie personálu a nákladovosť.Aj tak sme sa nato dali.....
 
Čistenie parou a horúcou vodou
Pri čistení parou sme dosiahli úsporu chémie o 50%. Naša robustná strojová technika nám umožňuje odsraňovať silné znečistenie vďaka horúcej pare. Silný tlakový lúč pary rozpúšťa mastnotu a olej. Vďaka horúcej vode dokážeme čistiť solárne panely a odstraňovať burinu v mestách a obciach. Navyše čistíme fasády rodinných domov a budov teplou vodou
 
Eliminujeme spotrebu chémie prácou s vysokoltakovým vodným lúčom až do 3000 bar
Uvedomujeme si, že spotreba vody pri čistiacich prácach je veľká. Často čistíme veľké plochy, kde spotrebujeme veľké množstvo vody. Vždy je lepšie spotrebovať veľké množstvo vody ako kvantum chémie. Aj preto sme sa rozhodli zaradiť do nášho portfólia otryskávanie vysokotlakovým vodným lúčom úplne bez chémie. Pri vysokých tlakoch 1000 barov až 3000 barov dokážeme odstraňovať veľmi silné znečistenie. 

Grafity odstraňujeme bez chémie
Pri odstraňovaní grafitov nepoužívame ani kvapku chémie a vody. Zväčša odstraňujeme rôzne farebné kreácie uzavretým okruhom pieskovania. Pri uzavretom okruhu nedochádza k úniku abrazívnych médií do prostredia. Všetok odpad sa likviduje v špeciálnom vysávači.

Náš vklad a presvedčenie
Ako sme už napísali, čistenie bez chémie je oveľa náročnejšie, zdĺhavejšie a vyžaduje si odbornejší personál. Vložili sme to tejto web stránky naše skúsenosti, presvedčenie a odhodlanie pracovať inak. Chceme viac a viac pracovať ekologickejšie, inovatívnejšie a kvalitnejšie.

Veríme, že sa na spoločnom presvedčení zhodneme aj s našimi zákazníkmi. 

IB REIN 
POZRITE SI ĎALŠIE VIDEÁ