+421 903 922 980

Články

Brúsenie a olejovanie drevených parkiet
Brúsenie, olejovanie a renovácia drevených parkiet je vhodná všade tam, kde sa jedná o znehodnotené drevené parkety. Neváhajte nás kontaktovať.
Brúsenie drevených parkiet a podláh Bratislava- okolie
Brúsenie drevených parkiet a podláh Bratislava nájdete u špecializovanej firmy, ktorá sa zaoberá čistiacimi prácami od roku 1994.
Čistiace a dezinfekčné práce pre profesionálne kuchyne
Čistiaca a dezinfekčné práce pre profesionálne kuchyne, reštaurácie a hotely vykonávame za cieľom úplnej očisty priestorov. Ak si neviete dať rady s veľmi znečistenou kuchyňou oslovte profesionálnu čistiacu firmu, ktorá vám vyčistí priestor na výbornú.
Čistenie drevených sudov. Odstraňovanie vínneho kameňa zo sudov.
Čistenie vínnych sudov a odstraňovanie vínneho kameňa je čistiacou službou, ktorú ponúkame vinárom a vinárskym závodom. Sme firma, ktorá ponúka špecializované čistiace práce.
Vysokotlakové umývanie a čistenie fasád absolútne ekologicky teplou vodou
Čistenie a umývanie fasád vo výške zabezpečuje firma IB REIN, ktorá ponúka špecifické čistiace služby. Zameriavame sa na umývanie fasád teplou vodou bez chémie. Sme špecialisti na čistiace práce vo výške.
Špičkové brúsenie drevených podláh Bratislava, Senec, Pezinok, Malacky, Trnava, Nitra
Chcete si dať zrenovovať parkety? A čo tak brúsenie drevených parkiet? Kontaktujte odborníkov vo svojej oblasti a dokážeme vám z podlahy spraviť originálnu podlahu s perfektným vizuálnym efektom.
Renovácia drevenej podlahy a brúsenie drevených parkiet Bratislava
Renovácia drevených parkiet Bratislava ponúka špičkové služby zamerané na čistenie a brúsenie drevených parkiet. Ponúkame profesionálne práce zamerané na úpravu drevených parkiet.
Brúsenie drevených podláh a drevených parkiet Bratislava
Brúsenie drevených podláh vykonáva špecializovaná firma IB REIN, ktorá sústreďuje svoju činnosť na podlahy. Brúsime a renovujeme drevené podlahy a drevené parkety za účelom úplnej renovácie. Neváhajte osloviť odborníkov.
Čistenie, impregnácia a leštenie podláh pre obchody a firmy, ktoré vyžadujú trblietavý lesk podlahy
Čistene, leštenie, impregnácia podláh je profesionálnou čistiacou službou, ktorú vykonávame pre firmy, ktoré chcú zaujať svojou podlahou. Ponúkame kvalitu, ktorá je zameraná na maximálny dôraz.
Ako sa čistia podlahy bez vody? Ponúkame čistenie podláh a povrchov suchým ľadom ako jedinečnú metódu ošetrenia a renovácie povrchu.
Všade tam, kde nie je možné používať vodu a chémiu pre čistenie podláh a povrchov ponúkame inovatívnu metódu čistenia suchým ľadom. Sme zameraní na detail, preto sa snažíme naše práce vykonávať na 100% za účelom renovácie a ošetrenia podlahy.
POZRITE SI ĎALŠIE VIDEÁ