+421 903 922 980

Články

Voskovanie a ošetrenie drevených parkiet Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Trnava a okolie
Voskovanie drevených parkiet vykonávame tak, aby ste mali pocit z perfektne vykonanej práce. Ponúkame originálne výsledky.
Výškové umývanie a čistenie fasád Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec a okolie
Výškové čistenie a umývanie fasád Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Trnava a okolie ponúka kvalitné čistiace ekologické služby. Čistíme a umývame fasády teplou vodou ekologicky.
Renovácia drevených parkiet
Renovácia dreva a drevených parkiet je vhodná všade tam, kde sa jedná o staré poškodené drevo. Renovujeme staré chaty a drevené parkety.
Čistenie dreva a drevených trámov suchým ľadom
Čistenie drevených trámov vykonávame všade tam, kde sa jedná o zničené a staré drevené trámy. Oslovte profesionálov, ktorí renovujú a čistia drevo od roku 1994.
Brúsenie, renovácia, lakovanie, tmelenie a olejovanie drevených parkiet
Brúsenie, lakovanie, tmelenie a voskovanie drevených parkiet Bratislava ponúka špičková firma, ktorá ponúka renovácie podláh a povrchov od roku 1994.
Čistenie a dezinfekcia priestorov
Kvalitná dezinfekcia priestorov a pivníc sa nezaobíde bez kvalitnej firmy. Neváhajte osloviť profesionálov, ktorí čistia a dezinfikujú suchým ľadom.
Brúsenie a olejovanie drevených parkiet
Brúsenie, olejovanie a renovácia drevených parkiet je vhodná všade tam, kde sa jedná o znehodnotené drevené parkety. Neváhajte nás kontaktovať.
Brúsenie drevených parkiet a podláh Bratislava- okolie
Brúsenie drevených parkiet a podláh Bratislava nájdete u špecializovanej firmy, ktorá sa zaoberá čistiacimi prácami od roku 1994.
Čistiace a dezinfekčné práce pre profesionálne kuchyne
Čistiaca a dezinfekčné práce pre profesionálne kuchyne, reštaurácie a hotely vykonávame za cieľom úplnej očisty priestorov. Ak si neviete dať rady s veľmi znečistenou kuchyňou oslovte profesionálnu čistiacu firmu, ktorá vám vyčistí priestor na výbornú.
Čistenie drevených sudov. Odstraňovanie vínneho kameňa zo sudov.
Čistenie vínnych sudov a odstraňovanie vínneho kameňa je čistiacou službou, ktorú ponúkame vinárom a vinárskym závodom. Sme firma, ktorá ponúka špecializované čistiace práce.
POZRITE SI ĎALŠIE VIDEÁ