+421 903 922 980

Články

Renovácia drevených parkiet
Renovácia dreva a drevených parkiet je vhodná všade tam, kde sa jedná o staré poškodené drevo. Renovujeme staré chaty a drevené parkety.
Čistenie dreva a drevených trámov suchým ľadom
Čistenie drevených trámov vykonávame všade tam, kde sa jedná o zničené a staré drevené trámy. Oslovte profesionálov, ktorí renovujú a čistia drevo od roku 1994.
Brúsenie, renovácia, lakovanie, tmelenie a olejovanie drevených parkiet
Brúsenie, lakovanie, tmelenie a voskovanie drevených parkiet Bratislava ponúka špičková firma, ktorá ponúka renovácie podláh a povrchov od roku 1994.
Čistenie a dezinfekcia priestorov
Kvalitná dezinfekcia priestorov a pivníc sa nezaobíde bez kvalitnej firmy. Neváhajte osloviť profesionálov, ktorí čistia a dezinfikujú suchým ľadom.
Brúsenie a olejovanie drevených parkiet
Brúsenie, olejovanie a renovácia drevených parkiet je vhodná všade tam, kde sa jedná o znehodnotené drevené parkety. Neváhajte nás kontaktovať.
Brúsenie drevených parkiet a podláh Bratislava- okolie
Brúsenie drevených parkiet a podláh Bratislava nájdete u špecializovanej firmy, ktorá sa zaoberá čistiacimi prácami od roku 1994.
Čistiace a dezinfekčné práce pre profesionálne kuchyne
Čistiaca a dezinfekčné práce pre profesionálne kuchyne, reštaurácie a hotely vykonávame za cieľom úplnej očisty priestorov. Ak si neviete dať rady s veľmi znečistenou kuchyňou oslovte profesionálnu čistiacu firmu, ktorá vám vyčistí priestor na výbornú.
Čistenie drevených sudov. Odstraňovanie vínneho kameňa zo sudov.
Čistenie vínnych sudov a odstraňovanie vínneho kameňa je čistiacou službou, ktorú ponúkame vinárom a vinárskym závodom. Sme firma, ktorá ponúka špecializované čistiace práce.
Vysokotlakové umývanie a čistenie fasád absolútne ekologicky teplou vodou
Čistenie a umývanie fasád vo výške zabezpečuje firma IB REIN, ktorá ponúka špecifické čistiace služby. Zameriavame sa na umývanie fasád teplou vodou bez chémie. Sme špecialisti na čistiace práce vo výške.
Špičkové brúsenie drevených podláh Bratislava, Senec, Pezinok, Malacky, Trnava, Nitra
Chcete si dať zrenovovať parkety? A čo tak brúsenie drevených parkiet? Kontaktujte odborníkov vo svojej oblasti a dokážeme vám z podlahy spraviť originálnu podlahu s perfektným vizuálnym efektom.
POZRITE SI ĎALŠIE VIDEÁ