+421 903 922 980

Čistenie povrchov suchým ľadom

Čistenie- tryskanie povrchov suchým ľadom
 
Tryskanie, čistenie suchým ľadom je inovatívna čistiaca služba, ktorej sa venujeme niekoľko rokov. Profesionálna čistiaca firma IB Rein so sídlom v Bratislave vykonáva náročné čistiace úlohy aj v iných mestách na Slovensku. Môžete nás vidieť prakticky kdekoľvek. Firmy, domácnosti a komunálna sféra môžu využiť našu kvalitnú ponuku služieb. Do nášho portfólia sme zaradili novinku od roku 2019- agresívne čistenie suchým ľadom. Skôr sa jedná o tryskanie, pretože ultra silný náraz zmrazených peliet odstráni prakticky čokoľvek.
 
Charakteristika suchého ľadu
Suchý ľad je zmrazené Co2. Je to vlastne plyn, ktorý pri dopade mení svoje skupenstvo na plynné. Výsledkom je stav, že pri čistiacich prácach neostáva žiadna voda. Znečistenie odpraceme a váš povrch bude ako nový. Pelety suchého ľadu disponujú extra nízkou teplotou. To je ďalšia výhoda zmrazených peliet, ktoré povrch zmrštia a špina sa ľahšie odstraňuje. Najväčšiu výhodu má náš kompresor, ktorý disponuje veľmi silným prietokom vzduchu a tlakom. Práve kompresor vháňa extra silnou rýchlosťou na znečistených povrch zmrazené pelety a odstránime aj to najnepoddajnejšie znečistenie.


 
Prečo agresívne čistenie suchým ľadom?
Prečo sme nazvali našu službu agresívne čistenie suchým ľadom? Aké sú rozdiely medzi klasickým čistením suchým ľadom a agresívnou technikou? Ako sme už spomenuli vyššie, čistíme suchým ľadom dlhšie roky. Každý stroj disponuje určitou silou. Klasické čistenie suchým ľadom je efektívna forma pre čistenie znečistených povrchov od oleja a mastnoty. Firma IB REIN dokáže vyčistiť poškodené drevo od požiaru, znečistený a páchnuci priestor po zaplavení splaškovou vodou. 

Agresívne čistenie suchým ľadom je ultra silné čistenie, ktoré dokáže otryskávať povrch. Rozdiel medzi čistením a otryskávaním je veľký. Agresívne tryskanie suchým ľadom umožňuje odstrániť farby, laky z roštov, omietku, murivo, cement a znečistenie, ktoré sa predtým odstránilo jedine tvrdou stavebnou technikou. Agresívne čistenie suchým ľadom je služba, ktorá je cielená do industriálneho sektora. Čistenie lisov, pilierov, priemyselných pračiek, domiešavačov, betonárok, nákladných áut, výrobných strojov, tryskanie železobetónových konštrukcií je možné prostredníctvom našej kvalitnej ponuky služieb.
 
Profesionálna úprava povrchov
Profesionálnu úpravu povrchov vykonávame agresívnym čistením suchým ľadom, pieskovaním, tryskaním vysokotlakovým vodným lúčom prípadne rezaním materiálov s tlakom 3000 barov. Profesionálna úprava horizontálnych a vertikálnych povrchov je cielená na poškodené a staré povrchy, ktoré treba zbaviť starých zatvrdnutých nánosov. Úprava povrchov je zameraná na také činnosti, ktoré pripravia povrch na ďalšiu úpravu.Čistenie resp. otryskávanie suchým ľadom dreveného domu ako predpríprava pre renováciu. Výborné čistiace výsledky dosahujeme suchým ľadom, pretože efektívne strháva staré vrstvy laku a dreva. Týmto docielime stav, kedy je drevo zbavené všetkých starých vrstiev a môžeme sa pustiť do natierania celého domu. 
 
Naše služby ponúkame v nasledovných mestách: Bratislava a okolie, Malacky, Senec, Pezinok, Šamorín, Dunajská Streda, Galanta, Sereď, Nitra, Komárno, Levice, Nové Zámky, Senica, Topoľčany, Trenčín, Trnava, Piešťany, Nové Mesto nad Váhom, Šaľa, Hlohovec, Žilina, Senica, Banská Bystrica, Čadca, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Poprad, Prešov, Košice,....

 
Ak máte záujem o naše služby alebo si neviete rady pri čistení, tak nás neváhajte kontaktovať.

Galéria

POZRITE SI ĎALŠIE VIDEÁ