+421 903 922 980

Hĺbkové suché tepovanie kobercov

Profesionálne suché hĺbkové tepovanie kobercov pre firmy

 
Profesionálne suché hĺbkové tepovanie pre firemné kancelárie a domy ponúkame v kvalite, ktorá musí uspokojiť náročných zákazníkov. V našej firme IB REIN nájdete rôznorodé profesionálne čistiace práceupratovanie firiem. Upratovanie firiem, či už kancelárií alebo výrobných závodov, hál ponúkame na území západného a stredného Slovenska. Sme firma, ktorá podniká na trhu od roku 1990. Dbáme absolútne na ekologické čistiace práce a z týchto dôvodov sme sa rozhodli ponúknuť iné formy tepovania. Upratovanie firiem je našou nosnou konštrukciou firmy. Upratujeme priemyselné haly, firemné kancelárie a v neposlednom rade sa staráme o odprášenie podláh. Upratovanie priemyselných firiem, kancelárií a budov


Suché tepovanie je metódou obaľovania textilných vlákien
Suché tepovanie je v zásade niečo iné ako klasické tepovanie s vodou. Naša firma IB REIN ponúka suché aj mokré tepovanie. Záleží od zákazníka, znečistenia kobercov a mnohých iných aspektov, ktorá metóda tepovania bude použitá. Suché tepovanie je našou službou, ktorá je vyšpičkovaná. Na jednej strane oživujeme, čistíme a tepujeme koberce do hĺbky, na druhej strane vieme koberce aj impregnovať. Suché tepovanie spolu s hĺbkovou impregnáciou kobercových krytín ponúkame všade tam, kde sa jedná o namáhané, znečistené koberce.Malé a veľké plochy na tepovanie
Malé a veľké plochy na tepovanie zvládneme v pohode. Disponujeme kvalitnou čistiacou technikou a rôznymi tepovacími strojmi. V zásade zvládame kvalitne tepovať malé plochy a taktiež veľké plochy. Behom jedného dňa vieme vytepovať viac ako 1500m2 kobercov.

Impregnácia je rozhodujúca pre životnosť kobercov
Tak ako pri čistení a impregnácii kamenných podláh aplikujeme na koberec impregnáciu. Impregnácia je chemický roztok, ktorý sa rozprašuje na koberec. Impregnácia obaľuje vlákna kobercov a pôsobí na prach odpudivo. Hlavnou výhodou impregnácie kobercov, stoličiek, čalúnenia je ochrana povrchu pred prachom a tekutinami. Koberce sa po impregnácii lepšie udržujú a lepšie, rýchlejšie sa povysáva prach z povrchu. 
Mokré a suché tepovanie, upratovanie firiem a mnohé iné upratovacie, čistiace práce realizujeme na území západného a stredného Slovenska: Bratislava a okolie, Stupava, Malacky, Pezinok, Senec, Trnava, Galanta, Dunajská Streda, Veľký Meder, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Trenčín, Dubnica nad Váhom, Prievidza, Handlová, Partizánske, Bánovce nad Bebravou, Púchov, Považská Bystrica, Topoľčany, Levice, Nitra, Sereď, Šaľa, Nové Zámky, Komárno, Bytča, Žilina, Martin, Kysucké Nové Mesto, Čadca, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Dolný Kubín, Námestovo, Tvrdošín, Banská Bystrica, Brezno, Rimavská Sobota, Revúca, Lučenec, Poltár, Detva, Krupina, Veľký Krtíš, Zvolen, Žiar nad Hronom, Žarnovica, Poprad, Prešov.

 
 
Neváhajte nás kontaktovať.
 
POZRITE SI ĎALŠIE VIDEÁ