+421 903 922 980

Mramor, žula

Čistenie, renovácia, starostlivosť, kryštalizácia, diamantové čistenie podláh a povrchov zo žuly a mramoru
 
Žula- granit
Podlahy z mramoru, travertínu a žuly radíme medzi luxusnejšie podlahy. S luxusom vzrastá aj nárok na čistenie a udržiavanie povrchov. Žula je hlbinná hornina, ktorá obsahuje veľké množstvo draselných živcov a kremeňa. Farba žuly je  sivá, zafarbená s jemne modrým odtieňom. Známe sú aj červené žuly. Na trhu samozrejme existuje nespočetne veľa farebných verzií. Granit, žula sa charakterizuje ako veľmi tvrdý materiál, ktorý je odolný voči poškodeniu. Žula je veľmi odolná voči vysokým teplotám a niektorým agresívnym látkam.

Firma IB REIN realizuje čistenie, ošetrovanie, renováciu, impregnáciu, brúsenie žulových podláh. Pôsobíme v mestách a ich okoliach:  Bratislava,  Malacky, Senica, Trnava, Trenčín, Nitra, Nové Zámky, Žilina, Banská Bystrica, Brezno, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Poprad, Prešov, Čadca.

 a okolí. Je úplne jedno, či sa povrch zo žuly nachádza v rodinnom dome, byte, firme alebo v exteriéri. Žulové podlahy čistíme pre každého. Naše portfólio je mierené aj do komunálnej sféry, kde čistíme historické pamiatky. Povrchy zo žuly môžu byť na fasádach, terasách, bazénoch, stenách a chodníkoch. Aj z tohto dôvodu naša firma dokáže čistiť omnoho viac, než len klasické podlahy.IB REIN umožňuje profesionálne čistiť všetky povrchy zo žuly. Čistenie žulových podláh si vyžaduje  ekologickú šetrnosť a citlivý prístup k povrchom. Snažíme sa zachovať pôvodný prirodzený tvar a štruktúru podlahy a povrchov zo žuly. Používame technologický postup, ktorý sme si od roku 1994 osvojili a zapracovali do praxe. Čistenie žulovej podlahy si vyžaduje diametrálne iný prístup ako pri čistení napríklad keramickej dlažby. Žula by mala byť originálnym doplnkom do vášho domova s nádychom elegancie. Aj z tohto dôvodu ponechajte profesionálne čistiace práce odborníkom. Výsledkom čistenia a ošetrenia granitovej podlahy, žulovej podlahy povrchov zo žuly je krásne čistý povrch s zvýraznenými prírodnými črtami vápenca.
 
Mramor
Mramorová podlaha sa radí medzi povrchy, ktoré sú luxusné. Mramorové povrchy a podlahy z mramoru disponujú svojou jedinečnou krásou, farbami a odtieňom. Mramor sa využíva už veľmi veľa rokov a dodnes patrí medzi najkrajšie povrchy, ktoré si môžeme zabudovať do svojich obytných priestorov.

Mramorová podlaha si vyžaduje správnu starostlivosť. Čistenie, leštenie, renovácia, kryštalizácia a impregnácia mramorových podláh by mala byť ponechaná do rúk profesionálnej čistiace firme. Mramorové povrchy sú veľmi citlivé na kyslé tekutiny a ak sa dostane takáto tekutina do štruktúry povrchu tak môžu vzniknúť na povrchu fľaky. Zároveň aj vodný kameň v sprchovacích kútoch a kúpeľniach je častým súperom mramoru.

Čistenie mramorovej dlažby, odstraňovanie znečistenia z povrchov, čistenie podlahy po maľovaní, čistenie mramoru v kúpeľni od vodného kameňa je témou, s ktorou sa stretáva naša firma IB REIN už dlhé roky. Od roku 1994 vykonávame profesionálne čistiace služby. Každé čistenie dlažby si vyžaduje osobitný prístup. Verte tomu, čistenie mramoru si vyžaduje extra odborný prístup. Mohli by sme o tom za tie roky napísať aj niekoľko kníh. Čistenie mramorových podláh vykonávame pre firmy, domácnosti a taktiež pre subjekty, ktoré potrebujú disponovať reprezentačnými priestormi.
 
Obnova lesku, leštenie mramorovej dlažby
Obnova lesku mramorovej podlahy je dôležitou a častou činnosťou, ktorú realizujeme u zákazníkov. Akákoľvek dlažba by mala upútať svojou jedinečnosťou a mramorová podlaha je skutočne jedinečná svojou štruktúrou a farbou. Lesk mramorovej dlažby zvýšime leštením, impregnáciou a kryštalizáciou. Lesk mramoru docielime aj pravidelným leštením. Leštenie vykonávame strojovou čistiacou technikou za pomoci profesionálnych leštičiek s extra rýchlou rotáciou mikrovláknového padu. Týmto docielime krásny, jemný a lesklý povrch každej mramorovej dlažby.
Kryštalizácia mramorovej podlahyFirma IB Rein realizujem kryštalizáciu mramoru. Z praktického hľadiska sa jedná o chemické čistenie mramorových povrchov za cieľom zvýšiť odolnosť, pevnosť a lesk povrchu. Z estetického hľadiska odporúčame kryštalizáciu mramorových podláh a kryštalizáciu mramorových povrchov vtedy, ak sa jedná o staré, poškodené a neudržiavané podlahy. Áno, kryštalizáciu odporúčame realizovať priebežne za cieľom udržať čo najviac najlesklejší povrch mramoru.
Diamantové čistenie mramorových podláh
Špecifickou čistiacou službou je čistenie mramorových podláh. Stojíme si plne za diamantovým čistením povrchov z mramoru vzhľadom na inováciu techniky, ktorú používame. Firma IB REIN ponúka pre všetky mramorové podlahy čistenie diamantovou technikou. V praxi to znamená, že používame na čistenie techniku bez chémie. Je to zdĺhavý a náročný proces. Výsledky sú znamenité. Čistenie mramoru diamantovou technikou odporúčame všade tam, kde chceme zvýrazniť kreácie mramoru a jeho rysy. Čistenie mramoru diamantovou čistiacou technikou si vyžaduje viac hodín, detailný prístup a trpezlivosť. Všetky tieto atribúty spĺňa naša firma IB REIN.
  
 
 Ak máte záujem o naše služby alebo si neviete rady pri čistení, tak nás neváhajte kontaktovať.
 
 

Galéria

POZRITE SI ĎALŠIE VIDEÁ