+421 903 922 980

ESD, elektrostaticky vodivé, antistatické podlahy

ESD, elektrostaticky vodivé, antistatické podlahy
 
Vo všeobecnosti vieme, čo sa odohráva pri elektrostatickom výboji a vybíjaní. Voľným okom je zväčša tento akt nezaregistrovateľný. Existujú rôzne miestnosti, pracoviská, ako sú napríklad laboratóriá, alebo prevádzky v elektrotechnickom priemysle, kde je manipulácia s elektronickými časťami a súčiastkami veľmi častá. Každý možný vznik elektrického výboja nie je žiaduci.

Firma IB REIN vám prináša popri elektricky vodivých povrchových úpravách profesionálne čistiace práce, ktoré sú orientované pre firmy, priemysel, komunálnu sféru a domácnosti. Zdobia nás niektoré špecifické ekologické čistiace služby: čistenie solárnych panelov, bezprašné pieskovanie, čistenie vysokotlakovým vodným lúčom, čistenie fasád horúcou vodou a odstraňovanie buriny horúcou vodou. Všetky naše služby sú starostlivo vybraté tak, aby boli mierené všade tam, kde sa jedná o náročné čistiace a renovačné práce. 

Sme spoločnosť, ktorá je rodinného charakteru. Podnikáme na Slovensku od roku 1994. Sme zameraní na detail, pretože detail rozhoduje o kvalite čistiacich prác. Naše kompletné portfólio môžete nájsť na nasledovných stránkach:

www.superreinigung.at
www.industrialcleaning.sk
www.ibrein.sk
www.perfektnepodlahy.sk
  
Antistatická podlaha nesmie na danom pracovisku generovať elektrostatické napätie na osobe, ktorá sa práve nachádza na tejto podlahe. Je nutné zabezpečiť, aby sa aplikovali také látky, materiály a prostriedky na podlahy, aby boli maximálne bezpečné. V praxi často čistíme podlahy a predpripravujeme ich na samotnú aplikáciu vodivých materiálov. Na podlahe nemôže ostať žiadne znečistenie alebo stará farba. 
 
Firma IB REIN ponúka vytvárať bezpečné prostredie vplyvom bezpečných vodivých podláh. Vodivá podlaha je práva ten typ podlahy, ktorej sa treba v dostatočnej miere venovať. Naša spoločnosť ponúka čistenie, penetrovanie, lakovanie a farbenie podláh za účelom dosiahnutia elektricky vodivej podlahy.

Zmena farby elektricky vodivej podlahy
Áno, v našom sortimente používame rôzne druhy krycích finálnych ESD lakov, dokážeme zmeniť farbu podlahy vplyvom rôznych vodivých farieb. Zákazník si môže vybrať z rôznych RAL odtieňov. Na záver každej podlahy aplikujeme elektricky vodivé polyuretánové laky, ktoré majú perfektnú ochrannú a vodivú vlastnosť. Veľmi často čistíme a renovujeme staré podlahy, ktoré sú znečistené od cementu alebo farieb. Dokážeme vplyvom našej techniky absolútne zmeniť danú miestnosť a prinavrátiť je nový vzhľad. 

Kde aplikujeme laky a meníme farbu podláh?
Zubné ordinácie, laboratóriá, chemické výrobne, elektrotechnický priemysel, farmaceutické strediská, gumárenský a papiernický priemysel

Antistatické materiály na podlahu. Aplikujeme nasledovné materiály na podlahu:
  • Aktivačné penetrácie, ktoré sú potrebné pre priľnavosť ďalších materiálov na podlahu
  • Penetrácie, farby- dokážeme zmeniť farbu podlahy, krycie polyuretánové laky
  • Špeciálne farebné a vodivé 2 komponentné polyuretánové nátery na vodnej báze pre farebnú renováciu vodivej podlahy. Zaručujeme dlhodobú ochranu vodivých PVC a epoxidových podláh. Naše laky sa vyznačujú veľmi dobrou horizontálnou a vertikálnou vodivosťou.


Čistenie ESD podláh realizujeme pre nasledovné lokality a okolia: Bratislava, Malacky, Senica, Trnava, Trenčín, Nitra, Nové Zámky, Žilina, Banská Bystrica, Brezno, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Poprad, Prešov, Čadca


Neváhajte nás kontaktovať.
POZRITE SI ĎALŠIE VIDEÁ