+421 903 922 980

Články

Znečistený mramor od kyslej chémie alebo octu? Ako na to?
Ako vyčistiť mramor poliaty octom alebo od akejkoľvek kyslej tekutiny? Poradíme vám zachrániť takúto znehodnotenú podlahu a vyčistíme akýkoľvek povrch podláh.
Čistenie a ošetrenie kameňa od znečistenia, hrdze a oleja
Čistenie a ošetrenie kameňa a kamenných povrchov od hrdze a oleja nie je ľahké. Oslovte profesionálnu čistiacu firmu, ktorá dokáže vyčistiť nemožné.
Preč so špinou!
Viete ako sa treba starať o rôzne typy podláh? IB REIN je špecialista na podlahy a zmeníme vám vašu starú podlahu za novú.
Znečistený kameň... a čo sa s ním dá urobiť?
Vyliaty ocot na kameninovej podlahe ako je mramor, terazzo, či žula. Ako ho odstrániť? My vieme vykonať jej kryštalizáciu, polymerizáciu aj hĺbkové čistenie.
Voskovanie a ošetrenie drevených parkiet Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Trnava a okolie
Voskovanie drevených parkiet vykonávame tak, aby ste mali pocit z perfektne vykonanej práce. Ponúkame originálne výsledky.
Výškové umývanie a čistenie fasád Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec a okolie
Výškové čistenie a umývanie fasád Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Trnava a okolie ponúka kvalitné čistiace ekologické služby. Čistíme a umývame fasády teplou vodou ekologicky.
Renovácia drevených parkiet
Renovácia dreva a drevených parkiet je vhodná všade tam, kde sa jedná o staré poškodené drevo. Renovujeme staré chaty a drevené parkety.
Čistenie dreva a drevených trámov suchým ľadom
Čistenie drevených trámov vykonávame všade tam, kde sa jedná o zničené a staré drevené trámy. Oslovte profesionálov, ktorí renovujú a čistia drevo od roku 1994.
Brúsenie, renovácia, lakovanie, tmelenie a olejovanie drevených parkiet
Brúsenie, lakovanie, tmelenie a voskovanie drevených parkiet Bratislava ponúka špičková firma, ktorá ponúka renovácie podláh a povrchov od roku 1994.
Čistenie a dezinfekcia priestorov
Kvalitná dezinfekcia priestorov a pivníc sa nezaobíde bez kvalitnej firmy. Neváhajte osloviť profesionálov, ktorí čistia a dezinfikujú suchým ľadom.
POZRITE SI ĎALŠIE VIDEÁ