+421 903 922 980

Články

Vysokotlakové umývanie a čistenie fasád absolútne ekologicky teplou vodou
Čistenie a umývanie fasád vo výške zabezpečuje firma IB REIN, ktorá ponúka špecifické čistiace služby. Zameriavame sa na umývanie fasád teplou vodou bez chémie. Sme špecialisti na čistiace práce vo výške.
Špičkové brúsenie drevených podláh Bratislava, Senec, Pezinok, Malacky, Trnava, Nitra
Chcete si dať zrenovovať parkety? A čo tak brúsenie drevených parkiet? Kontaktujte odborníkov vo svojej oblasti a dokážeme vám z podlahy spraviť originálnu podlahu s perfektným vizuálnym efektom.
Renovácia drevenej podlahy a brúsenie drevených parkiet Bratislava
Renovácia drevených parkiet Bratislava ponúka špičkové služby zamerané na čistenie a brúsenie drevených parkiet. Ponúkame profesionálne práce zamerané na úpravu drevených parkiet.
Brúsenie drevených podláh a drevených parkiet Bratislava
Brúsenie drevených podláh vykonáva špecializovaná firma IB REIN, ktorá sústreďuje svoju činnosť na podlahy. Brúsime a renovujeme drevené podlahy a drevené parkety za účelom úplnej renovácie. Neváhajte osloviť odborníkov.
Čistenie, impregnácia a leštenie podláh pre obchody a firmy, ktoré vyžadujú trblietavý lesk podlahy
Čistene, leštenie, impregnácia podláh je profesionálnou čistiacou službou, ktorú vykonávame pre firmy, ktoré chcú zaujať svojou podlahou. Ponúkame kvalitu, ktorá je zameraná na maximálny dôraz.
Ako sa čistia podlahy bez vody? Ponúkame čistenie podláh a povrchov suchým ľadom ako jedinečnú metódu ošetrenia a renovácie povrchu.
Všade tam, kde nie je možné používať vodu a chémiu pre čistenie podláh a povrchov ponúkame inovatívnu metódu čistenia suchým ľadom. Sme zameraní na detail, preto sa snažíme naše práce vykonávať na 100% za účelom renovácie a ošetrenia podlahy.
Leštenie podláh. Aby sa vaša podlaha leskla.
Ak potrebujete vyčistiť a vyleštiť podlahu neváhajte sa obrátiť na profesionálov, ktorí renovujú kamenné podlahy. Leštíme, renovujeme a impregnujeme horizontálne a vertikálne povrchy.
Čistenie a impregnácia kameňa
Potrebujete renovovať kameň? Máte poškodenú a znečistenú kamennú dlažbu alebo kamenný povrch? Neváhajte osloviť profesionálov, ktorí čistia a ošetrujú povrchy z kameňa.
Čistenie a zametanie umelých trávnikov v športových halách. Kvalitné čistiace služby zamerané na odstránenie prachu.
Ponúkame odstránenie prašnosti v športových halách. Odprášime umelý trávnik a celú športovú halu. Neváhajte kontaktovať profesionálov v oblasti čistenia.
Ako dosiahnuť trblietavý lesk podlahy?
Každá podlaha je renovovateľná tak, aby nadobudla svoj prirodzený pôvodný charakter. Čistíme a renovujeme povrchy a podlahy z prírodného a umelého kameňa. V našom portfóliu nájdete podlahy z pvc, vynilu, linolea, marmolea a korku. Neváhajte osloviť profesionálov.
POZRITE SI ĎALŠIE VIDEÁ