+421 903 922 980

Články

Leštenie podláh. Aby sa vaša podlaha leskla.
Ak potrebujete vyčistiť a vyleštiť podlahu neváhajte sa obrátiť na profesionálov, ktorí renovujú kamenné podlahy. Leštíme, renovujeme a impregnujeme horizontálne a vertikálne povrchy.
Čistenie a impregnácia kameňa
Potrebujete renovovať kameň? Máte poškodenú a znečistenú kamennú dlažbu alebo kamenný povrch? Neváhajte osloviť profesionálov, ktorí čistia a ošetrujú povrchy z kameňa.
Čistenie a zametanie umelých trávnikov v športových halách. Kvalitné čistiace služby zamerané na odstránenie prachu.
Ponúkame odstránenie prašnosti v športových halách. Odprášime umelý trávnik a celú športovú halu. Neváhajte kontaktovať profesionálov v oblasti čistenia.
Ako dosiahnuť trblietavý lesk podlahy?
Každá podlaha je renovovateľná tak, aby nadobudla svoj prirodzený pôvodný charakter. Čistíme a renovujeme povrchy a podlahy z prírodného a umelého kameňa. V našom portfóliu nájdete podlahy z pvc, vynilu, linolea, marmolea a korku. Neváhajte osloviť profesionálov.
Čistenie, ošetrenie a renovácia kamenných povrchov v historických budovách
Potrebujete zrenovovať kamenné povrchy a podlahy? Neváhajte kontaktovať profesionálnu čistiacu firmu IB REIN, ktorá ponúka špecifické čistiace služby zamerané na kamenné podlahy.
Čistenie, otryskávanie a povrchová úprava pohľadového betónu.
Pohľadový betón zaujme svojou štruktúrou a vzhľadom. Aj tento typ materiálu vieme čistiť. Hrdza, cementové mlieko, cement a odtlačky debnenia vieme odstrániť. Pohľadový betón tak nadobudne svoj prirodzený charakter.
Čím dokáže zaujať travertín? Ako udržať travertín v čo najlepšom stave?
Potrebujete čistiť a zrenovovať kamenné podlahy ako je mramor a travertín? Zavolajte špecialistov na travertín. Dokážeme vyčistiť a zrenovovať staré travertínové povrchy a podlahy na jednotku s hviezdičkou. S našou prácou budete veľmi spokojní.
Voskovanie, brúsenie, olejovanie a renovácia drevených parkiet a drevených podláh
Čistenie, dezinfekcia a sanácia poškodených povrchov po požiari a zatopení vodou
Čistenie, ošetrenie, renovácia, impregnácia, voskovanie a polymérová disperzia pre pvc, vinyl, linoleum, marmoleum podlahy
POZRITE SI ĎALŠIE VIDEÁ