+421 903 922 980

Diamantové čistenie podláh

Diamantové čistenie podláh
Diamantové čistenie podláh realizujeme pre podlahy, ktoré sú z prírodného kameňa. Čistenie, ošetrovanie, údržba, impregnácia prírodného a umelého kameňa je čistiacou službou, ktorú vykonávame pravidelne pre firmy a rodinné domy. Čistenie kamenných podláh diamantovou čistiacou technikou je diametrálne iná služba ako klasické čistenie, ktorá si vyžaduje detailný a profesionálny prístup.Aké typy podláh čistíme diamantovou čistiacou technikou? Mramor, travertín, žula, kameň, terrazzo a ostatné kamenné podlahy čistíme špecifickou technikou. Principiálne sa jedná o tieto typy podláh. Na dnešnom trhu je veľké množstvo podláh a dokážeme pružne reagovať na iný typ podlahy. Naša firma vykonáva čistiace služby aj v externom prostredí. Čistíme námestia, ulice, chodníky a rôzne kamenné útvary. Z tohto dôvodu vieme vyčistiť akékoľvek kamenné povrchy v externom prostredí.

Prečo nazývame našu čistiacu službu diamantové čistenie podláh?
Špičková technika pre čistenie mramoru, travertínu a prírodných podláh pozostáva z diamantových padov. Pady nie sú z diamantu, ale obsahujú špeciálne vlasy s rozdielnou zrnitosťou pre obnovenie a leštenie podláh. Tento typ padov je unikátny v tom, že pri diamantovom čistení podláh sa nepoužíva chémia. Čistiaci proces je dlhodobý a trvá viac hodín. Možno aj dní pri väčších plochách.Princíp diamantového čistenia kameňa je v ultra rýchlom rotačnom rádiuse diamantového padu. Tento rádius pri otáčkach viac ako 1500/1min výrazne obnovuje každú kamennú podlahu. Navyše výraznou mierou oživujeme prírodné kontúry kameňov. Diamantové čistenie podláh odporúčame pre každý rodinný dom, hotely, reštaurácie, firmy a všade tam, kde chceme mať krásne prezentačné priestory.


Špeciálne pre mramor a travertín- kryštalizácia a diamantové čistenie mramoru
Našou špecialitkou je čistenie a ošetrenie podláh z mramoru a travertínu. Pre zákazníkov, ktorí disponujú podlahou z mramoru ponúkame kryštalizáciu mramoru a diamantové čistenie mramorových podláh. Aký je rozdiel? Pri diamantovom čistení kamenných podláh zvýšime reálne rysy a farbu kameňa. Kameň nadobudne svoj pôvodný prirodzený charakter. Pri kryštalizácii mramoru zvyšujeme lesk a krásny vzhľad podlahy. Sú to dve rozdielne čistiace služby. Práve naša firma IB REIN, ktorá sídli v Bratislave a ponúka služby na západnom Slovensku vie správne posúdiť, kedy použiť aký prístup. Pri travertíne je čistiaci prístup o niečo odlišnejší. V princípe používame rovnaké metódy čistenia.

Čo nasleduje po diamantovom čistení?
Našim zákazníkom vieme ponúknuť kvalitu v oblasti čistiacich služieb pre podlahy. Po diamantovom čistení neodporúčame aplikovať na podlahu veľa konzervačných vrstiev a voskov. Ošetrenie a impregnácia kameňa prichádza do úvahy vtedy, ak sa kameň nachádza v exteriéri alebo podlaha z kameňa je značne stará a extra namáhavá. Na podlahu aplikujeme rôzne penetračné vrstvy alebo upchávače pórov. Práve upchávače pórov majú celkom dobrý vplyv na konzerváciu kameňa.Každá kamenná podlaha by si mala zachovať svoj prirodzený charakter, tvar a farbu. Z tohto dôvodu odporúčame pre zákazníkov využívať čistiace služby, kedy sa v minimálnom množstve aplikuje chémia na povrch. My viac dbáme na techniku a inováciu, aby kameň bol opäť kameňom. Sústredíme sa na detail, pretože detail rozhoduje o kvalite.

Naše služby ponúkame v nasledovných mestách: Bratislava a okolie, Malacky, Senec, Pezinok, Šamorín, Dunajská Streda, Galanta, Sereď, Nitra, Komárno, Levice, Nové Zámky, Senica, Topoľčany, Trenčín, Trnava, Piešťany, Nové Mesto nad Váhom, Šaľa, Hlohovec, Žilina, Senica, Banská Bystrica, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Prešov, Košice, Čadca, Poprad, ...

 
Ak máte záujem o naše služby alebo si neviete rady pri čistení, tak nás neváhajte kontaktovať.
POZRITE SI ĎALŠIE VIDEÁ