+421 903 922 980

Voskovanie, brúsenie, olejovanie a renovácia drevených parkiet a drevených podláh


Voskovanie, brúsenie, olejovanie a renovácia drevených parkiet a drevených podláh
Voskovanie, brúsenie, olejovanie a renovácia drevených parkiet a drevených podláh je čistiacou službou, ktorá v sebe zahŕňa kompletné ošetrenie každej drevenej podlahy a drevených parkiet. Parketové podlahy je nutné minimálne raz rožne riadne ošetriť. V prípade, že sa vaša drevená podlaha dlho nečistila, neváhajte kontaktovať profesionálnu čistiacu firmu IB REIN v Bratislave, ktorá pôsobí na západnom Slovensku a ponúka kvalitné čistiace služby. V našom portfóliu nájdete služby, ktoré ponúkajú aplikáciu kvalitných voskov a olejov na drevené parkety. Zároveň ponúkame špičkovú úpravu drevených podláh. Brúsime a ošetrujeme parkety pre obnovenie starých podláh.
 
Voskovanie drevených parkiet
Voskovanie drevených parkiet ponúkame pre každý typ podlahy, ktorá je nová alebo stará. Je úplne jedno, či sú drevené parkety zničené alebo stratili svoju farbu. Naša firma ponúka voskovanie parkiet pre akýkoľvek typ drevenej podlahy. Firmy a domácnosti, ktorým záleží na svojej dlažbe, aby vyzerala perfektne potrebujú poriadny update svojej podlahy. Voskovanie parkiet je nevyhnutné pre ich vzhľad a ochranu do budúcna. Naše vosky na parkety obsahujú prírodné produkty. Výsledkom voskovania parkiet je krásny vzhľad podlahy. Voskovanie je zároveň protišmykovou ochranou.


 
Olejovanie drevených parkiet
Olejovanie drevených parkiet je rozdielne ako voskovanie. Pri voskovaní aplikujeme na drevený povrch hustý vosk, ktorý chráni povrch a vytvára rôzne odtiene. Olejovanie parkiet a olejovanie drevených podláh mierime na staré poškodené parkety. Pokiaľ vaše drevené parkety sú poškodené, stratili farbu, stále je možnosť ich zachrániť. Olejovanie drevených parkiet obnoví povrch a budú vyzerať skoro ako nové. Pred olejovaním parkiet je niekedy nutné brúsenie.
 
Brúsenie drevených parkiet
Brúsenie drevených parkiet vykonávame pri zničených a starých podlahách. Brúsenie je cielené všade tam, kde potrebujeme odstrániť staré povrchové vrstvy z drevených podláh. Drevené parkety sa riadne prebrúsia, vyleštia a následne sa aplikuje olejová vrstva. Naša oleje na parkety sú maximálne kvalitné. Obnovujú, renovujú každé drevené parkety a navyše si zákazník môže vybrať medzi viacerými odtieňmi. Ak chcete mať lesklé parkety, použijeme oleje, ktoré zvyšujú lesk. Ak chcete mať matné parkety, použijeme oleje, ktoré podporia prirodzené drevo. Existuje viacero možností olejov, určite vám odporučíme ten správny.
 
Ošetrenie a renovácia parkiet
Ošetrenie a renovácia drevených parkiet v sebe obsahuje všetky čistiace služby, ktoré sme spomenuli. Voskovanie, olejovanie a brúsenie drevených parkiet odporúčame pre všetkých, ktorí chcú mať veľmi dobrý pocit zo svojej podlahy. Nie vždy musíme dlažbu vymeniť. Aj staré zničené parkety vieme zachrániť. Pri zabudovaní nových parkiet sa musíme zamyslieť, akým spôsobom a ako často by sme mali ošetrovať drevené parkety. Čím viac sa budeme starať o podlahu, tým dlhšie nám vydrží. Kvalitné drevené parkety disponujú vysokou kvalitou. To neznamená, že sa o drevo nebudeme starať. K drevu treba pristupovať inak, ako pri umelých dlažbách. Je nutné používať chemické a ošetrujúce prostriedky, ktoré výhradne patria pre drevené parkety.

Neváhajte kontaktovať profesionálnu čistiacu firmy IB REIN, ktorá voskuje, ošetruje, brúsi a renovuje drevené parkety a drevené podlahy. Pre viac informácií si neváhajte pozrieť všetky naše čistiace služby zamerané na čistenie a ošetrenie podláh. Naše služby sú namierené pre oblasť Bratislava a okolie. Väčšiu časť čistiacich služieb realizujeme na území západného Slovenska.
 
 
Ak máte záujem o naše služby alebo si neviete rady pri čistení, tak nás neváhajte kontaktovať.

Galéria

POZRITE SI ĎALŠIE VIDEÁ