+421 903 922 980

Čistenie, ošetrenie, renovácia, impregnácia, voskovanie a polymérová disperzia pre pvc, vinyl, linoleum, marmoleum podlahy

Čistenie, ošetrenie, renovácia, impregnácia, voskovanie a polymérová disperzia pvc, vinyl, linoleum, marmoleum podlahy
 
Čistenie, ošetrenie, renovácia, impregnácia, voskovanie a polymérová disperzia pvc, vinyl, linoleum a marmoleum podlahy realizuje profesionálna čistiaca firma IB REIN od roku 1994. Naše skúsenosti s podlahami sú na vysokej úrovni. Venujeme sa rôznym typom podláh od mramoru, travertínu, granitu cez drevené parkety, drevené podlahy až po čistenie a ošetrovanie rôznych horizontálnych a vertikálnych povrchov. Čistenie podláh realizujeme v mestách Bratislava, Malacky, Trnava, Trenčín, Nové Zámky, Žilina, Nitra, Čadca, Banská Bystrica, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Poprad. Naše služby ponúkame v podstate na celom území západného a stredného Slovenska.Prečo by ste si mali vybrať našu firmu IB REIN?
V prvom rade sme rodinná firma, ktorá si vybudovala svoje meno poctivou prácou. Zameriavame sa na detail, pretože detail rozhoduje o kvalite práce. Realizujeme inovatívnejšie a kvalitnejšie postupy pre voskovanie, čistenie a polymerizáciu podláh. Práve kvalitnejšie a odbornejšie prístupy pri čistení podláh a povrchov bez použitia chémie zaručujú lepšie výsledky. Dlhšiu dobu sa venujeme voskovaniu, impregnácii, polymerizácii a kryštalizácii podláh. Nezastupiteľnú úlohu v našom portfóliu služieb zohráva diamantové čistenie kamenných  podláh. Diamantové čistenie je systém, pri ktorom čistíme absolútne bez chémie. Proces je náročnejší na čas, zato výsledky sú znamenité.
 
Ošetrenie a renovácia pvc, vinyl, linoleum a marmoleum podláh
Ošetrenie a renovácia pvc, vinyl, linoleum a marmoleum podláh je realizované za účelom maximálneho update každej podlahy. Podlahy z pvc, vinylu, linolea a marmolea vydržia skutočne veľmi veľa aj bez čistenia. Odporúčame zvýšiť starostlivosť o tento typ podláh, aby sme zabezpečili ich výdrž do budúcna.Čistenie podláh by malo byť realizované pravidelne. To je základ, aby sme mohli aplikovať na povrch polymérovú disperziu (hustý kvalitný vosk) a zároveň docieliť perfektné leštiace výsledky. Ak si podlahu neudržiavate, je potrebné zavolať firmu, ktorá sa špecializuje na čistenie a voskovanie podláh. Pred každým voskovaním a impregnáciou čistíme a jemne zbrúsime povrch podlahy. Následne neutralizujeme podlahu a pri pH 7 aplikujeme 3 až 4x vrstvy hustého vosku. Nazývame tento krok polymérová disperzia, ktorá vytvorí krásny lesklý (matný podľa výberu) film a zároveň je táto vrstva protišmykovou ochranou. Ošetrenie a renovácia marmolea, linolea, vinylu a pvc podláh si vyžaduje odborný prístup. S našou technikou a skúsenosťami dosiahneme výborné výsledky.
Aký je rozdiel medzi impregnáciou, voskovaním a polymérovou disperziou?
Každá podlaha z marmolea, linolea alebo z vinylu je navoskovateľná a naimpregnovateľná. V našich službách nájdete napríklad voskovanie drevených parkiet, impregnáciu kamenných podláh a polymerizáciu vode odolných podláh.
 
Voskovanie podláh
Voskovanie podláh je čistiaca služba, ktorá je zväčša vhodná pre drevené podlahy a vode odolné podlahy. Základom je mierne hustý vosk, ktorý sa prilepí na povrch a vytvára ochrannú vrstvu. Podlahu ochraňuje voči gumovému oteru, rozliatej káve a inému mechanickému opotrebeniu.


 
Impregnácia podláh
Impregnácia podláh je cielená na povrchy, ktoré sú vystavené poveternostným podmienkam. Môže sa jednať o prírodné kamene, ktoré potrebujeme naimpregnovať. Z odborného hľadiska sa jedná o upchávače pórov, ktoré zaceľujú povrch kameňa.
 
Polymérová disperzia - naša špička profesionálnych čistiacich služieb
Polymérová disperzia pre podlahy z vinylu, marmolea, linolea a pvc je našou špičkovou službou. Vyššie sme písali, čo je to voskovanie podláh. Polymér je vlastne vosk, ktorý má nasledovné výhody:
  1. oproti klasickému vosku je veľmi hustý,
  2. vytvára perfektný ochranný film,
  3. disponuje protišmykovými vlastnosťami,
  4. navyše dodáva perfektný vzhľad podlahe,
  5. aplikovaný v 2 - 3 – 4 vrstvách za sebou.
 
Našim zákazníkom ponúkame kvalitné čistenie a ošetrenie podláh. S našimi službami budete veľmi spokojní. Je úplne jedno, či ste domácnosť, firma alebo priemyselná fabrika. Radi pre vás zrealizujeme čistiace práce. Neváhajte nás kontaktovať.
 
 
 Ak máte záujem o naše služby alebo si neviete rady pri čistení, tak nás neváhajte kontaktovať.
 
 

Galéria

POZRITE SI ĎALŠIE VIDEÁ