+421 903 922 980

Zmena farby podlahy a aplikácia loga na podlahu. Originálne riešenia pre firmy.

Nebaví Vás už vzhľad Vašej podlahy? Vyzerá Vaša podlaha už zanedbane, prípadne zišla by sa jej renovácia? Nemusíte hneď zákonite meniť za novú. My vo firme IB Rein Vám ukážeme, ako sa dá zrenovovať akákoľvek podlaha znečistená a zničená podlaha alebo ako sa dá zmeniť vzhľad podlahy aj bez jej menenia.Základ podlahy, nech už je akýkoľvek, treba v prvom rade hĺbkovo vyčistiť. Je nutné, aby sme sa zbavili všetkej špiny z podlahy, aby nám to v ďalších krokoch neurobilo fľaky. Prípadné hlbšie nedostatky podlahy treba zatmeliť, ak sa samozrejme neodstránili brúsením podlahy pri čistení. Pretože už pri tom samotnom čistení, dochádza k jemnému diamantovému brúseniu podlahy. Potom treba podlahu neutralizovať čistou vodou a poriadnu ju vysať. Ak by Ste sa rozhodli aj pre zmenu farby podlahy, tak potom sa natiera po vyčistený farebná škála na  podlahu.

Fantázie sa medze nekladú a tak je možné ich „vytuningovať“ rôznymi spôsobmi.
Prvým by mohlo byť takzvaná mramorová technika. Je to o tom, že na dvojvrstvový náter sa natrie ešte jeden s o kúsok tmavšou farbou v rovnakom odtieni za pomoci štetinového valca, ktorým vieme veľmi ľahko a jednoducho vytvoriť mramorový efekt.

Ďalšia alternatíva je čipsovanie. To jest do náteru sa porozsypávajú kamienky alebo skôr rôznofarebná drť, ktorá zapadne do štruktúry náteru a tým vytvorí oprskaný efekt. Je ešte veľa možností, ako dať podlahu do dokonalosti a jedinečnosť, ale tiet dve alternatívy sú také najbežnejšie používané.

Pre firmy je tu ešte spôsob zviditeľnenia vlastnej firmy a to formou aplikácie loga na podlahu. To znamená, že na čistú podlahu, prípadne natretú farebným špeciálnym lakom, položíme na podlahu logo Vašej firmy v podobe fólie. Či už samotné logo alebo kvalitne hĺbkovo vyčistená podlaha alebo farebný náter je potrebný samozrejme zakonzervovať najideálnejšie polyuretánovým lakom, nakoľko je najviac odolný voči mechanickému poškodeniu a tým pádom Vám podlaha vydrží niekoľko rokov bez nutnosti sa jej nejak špecificky venovať. Tento polyuretánový lak sa nanáša v dvoch vrstvách a je možné do neho pridať aj protišmykový efekt. Samozrejme tento lak má aj pridružené iné pozitívne funkcie ako napríklad: odolnosť voči oderu, plesniam, teplote, vlhkosti, nepraská a neodlupuje sa a rovnako sa dá použiť na takmer všetky druhy podláh.

My vo firme IB Rein Vám radi pomôžeme s výberom toho najvýhodnejšieho polyuretánového laku pre Vás a Vašu podlahu. Isteže tak, aby to bolo pre Vás časovo najefektívnejšie, finančne výhodné a zároveň, aby Vaša podlaha bola dostatočne chránená pred všetkými vplyvmi, ktorými si ju môžeme časom opäť poškodiť. Napríklad Vám vieme byť hneď nápomocný už len pri výbere odtieňa polyuretánového laku, ktorý máme k dispozícii v extra-matnej, matnej, polo-lesklej a lesklej verzii. Každý typ sa tiež odlišuje aj vlastnosťami. Preto sme Vám kedykoľvek plne k dispozícii.
 
Máte záujem o naše služby? Neváhajte nás kontaktovať.


Galéria

POZRITE SI ĎALŠIE VIDEÁ