+421 903 922 980

Profesionálne čistenie striech horúcou vodou

Profesionálne čistenie striech horúcou vodou bez chémie

 Brať ohľad na životné prostredie je dôležité v každej oblasti nášho života, vrátane čistenia a prác s ním spojených. Preto vám dnes priblížime, akým spôsobom čistíme strechy domov a ako sa pritom zaobídeme aj bez agresívnych chemických látok. Firma IB REIN ponúka profesionálne čistiace služby od roku 1994. Sme rodinné založená spoločnosť, ktorá si zakladá na 100% kvalite prác.

Základ nášho čistiaceho portfólia
Ekologických čistiacich prác sa v rámci našich služieb pridržiavame už dlhodobo, keďže sme si dlhoročnou praxou overili, že sú vo väčšine prípadov dokonca efektívnejšie než štandardné čistiace metódy spoliehajúce sa na účinok najrôznejších chemikálií. V spoločnosti IB Rein radšej dávame prednosť robustnej čistiacej technike, vďaka ktorej si bez problémov poradíme aj so znečistením väčších rozmerov respektíve odolnou špinou, ktorá sa na streche nahromadila v priebehu viacerých rokov.

Vďaka použitiu vysokotlakových čističov na horúcu vodu žiadna chémia skutočne nie je nutná vzhľadom k tomu, že tieto prístroje pracujú na báze silného tlaku až v hodnote 500 barov. Teplota vody sa naproti tomu pohybuje v rozsahu 90 stupňov Celzia a pôsobením tak horúcej vody v spojení s vysokým tlakom sme tak schopní zo striech odstrániť znečistenie akéhokoľvek pôvodu, či už ide o prach, vtáčí trus, hrdzu, machy, riasy, lišajníky alebo akékoľvek iné nečistoty. Podobnú službu oceňujú tak majitelia rodinných domov, ako aj vlastníci administratívnych a firemných budov.
 
Výškové čistiace práce
Aby sme sa pri čistení striech dokázali dostať aj do miest s minimálnou prístupnosťou, pracujeme tak s vysoko kvalitnou čistiacou technikou, ako aj s lešeniami a kĺbovými výsuvnými plošinami. Nemáme teda žiadny problém ani s prácou v náročnom prostredí s horšou dostupnosťou a vysokým stupňom znečistenia. Neváhajte sa preto na nás obrátiť aj v prípade čistenia fasád umiestnených do výšky 15 metrov nad zemou. 

Po vykonaní dôkladného vysokotlakového čistenia strechy horúcou vodou je obnovený jej pôvodný vzhľad aj schopnosť odolávať pôsobeniu vonkajších vplyvov. Túto službu máte možnosť využiť tak na území Bratislavy, ako jej blízkeho okolia hlavného mesta a v rámci ďalších miest a obcí situovaných na západnom a strednom Slovensku. Pokiaľ pracujete v oblasti komunálnej sféry, určite oceníte možnosť čistenia fasád verejných budov od grafitov a iných prejavov mestského vandalizmu. Bonusom navyše je očistenie strechy prípadne fasády bez toho, že by čistiaca technika daný povrch akýmkoľvek spôsobom poškodila alebo znehodnotila jeho materiál.
 
Profesionálne čistenie striech vykonávame v nasledovných mestách a ich blízkych okoliach: Bratislava, Senica, Malacky, Pezinok, Senec, Dunajská Streda, Šamorín, Trenčín, Nové Zámky, Žilina, Nitra, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Poprad, Banská Bystrica.

Naše kompletné portfólio nájdete na nasledovných web stránkach:

www.ibrein.sk
www.perfektnepodlahy.sk
www.industrialcleaning.sk
www.tryskaniesuchymladom.sk
www.superreinigung.at

 
Ak máte záujem o naše služby alebo si neviete rady pri čistení, tak nás neváhajte kontaktovať.
POZRITE SI ĎALŠIE VIDEÁ