+421 903 922 980

Profesionálne čistenie podláh. Kryštalizácia, polymerizácia a diamantové čistenie podláh.

Profesionálne čistenie podláh. Kryštalizácia, polymerizácia a diamantové čistenie podláh.
 
Kryštalizácia, polymerizácia a diamantové čistenie podláh patria medzi profesionálne čistiace práce. Vzhľadom na náročnosť a postup čistenia s týmito inovatívnymi metódami dosahujeme veľmi dobré výsledky pri čistení podláh. Profesionálne čistenie podláh vykonáva firma IB REIN od roku 1994, kedy sa datuje samotný vznik našej firmy.
 
Prečo firma IB REIN?
Sme zameraní na detail. Detail rozhoduje o kvalite. Táto fráza je mottom našej práce. Sme rodinné založená firma, ktorá disponuje skúsenosťami, špičkovou technikou a precíznou prácou. Zameriavame sa na firmy a rodinné domy. Časť portfólia je mierená do priemyslu a komunálnej sféry, kde odstraňujeme a čistíme hrubé znečistenie. V našom portfóliu nájdete širokú paletu čistiacich služieb zameraných na podlahy a znečistené povrchy. Pôsobíme pre mestá Bratislava,  Malacky, Trnava, Trenčín, Nové Zámky, Žilina, Nitra, Čadca, Banská Bystrica, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Poprad.
 a celé územie západného a stredného Slovenska. Každý subjekt môže využiť naše špičkové čistiace práce. Za našou prácou si stojíme a každá nová zákazka je pre nás výzvou.
 
Kryštalizácia mramoru
Kryštalizácia mramoru je špičková čistiaca služba, ktorá v sebe zahŕňa viac chemické ošetrenie ako klasické čistenie. Aj keď pred kryštalizáciou čistíme mramor, jedná sa o chemickú reakciu kryštalizačného prostriedku s povrchom mramoru. Kryštalizáciu mramoru odporúčame všade tam, kde chceme mať perfektný kryštálovo priezračný mramor s viditeľnými rysmi prírodného kameňa. Čistenie mramoru ponúkame na zvýraznenie prírodných čŕt kameňa a zvýraznenie lesku. Tento typ profesionálnej čistiacej služby je mierený pre všetkých, ktorí si chcú dať záležať na prezentačnej podlahe. Kryštalizácia mramoru je vhodná aj na staré a znehodnotené kamene, ktoré sa nachádzajú v historických zariadeniach.
 
Diamantové čistenie podláh
Popri kryštalizácii podláh sa venujeme ďalšej špičkovej čistiacej službe. Diamantovému čisteniu podláh inklinujeme vzhľadom na čistiaci proces bez chémie. Jedná sa o dlhodobý a ťažší proces pri čistení. Výsledky sú perfektné. Čo je to diamantové čistenie podláh? Naša firma IB REIN ponúka namáhavejšie a inovatívnejšie postupy pri čistení. A prečo?  Výsledok práce je lepší bez chémie ako s chémiou. Snažíme sa čistiť kamenné povrchy bez chemických  prostriedkov. Pri čistení mramoru, travertínu, žuly, terraza a iných prírodných kameňov a kamenných podláh používame špeciálnu diamantovú techniku. Naše zariadenia nie sú z diamantu, ale pady obsahujú špeciálne vlákna pomocou ktorých výrazne renovujeme a čistíme povrch podlahy. 
Aký je rozdiel medzi diamantovým čistením mramoru a kryštalizáciou mramoru?
Z našich skúseností môžeme jasne napísať, že rozdiel je v značnej miere veľký. Ak máte záujem o zvýšenie lesku vášho mramoru a celkové preleštenie odporúčame využiť kryštalizáciu mramoru. V prípade, že máte záujem o zvýraznenie čŕt a farby kameňa odporúčame diamantové čistenie mramorových a travertínových podláh. Nad tým si nelámte hlavu. My veľmi dobre vieme odporučiť najlepší spôsob čistenia mramoru.
 
Polymerizácia podláh
Polymerizácia podláh je efektívna forma čistenia vode odolných podláh. Medzi vode odolné podlahy patria napríklad linoleum, marmoleum, pvc a vinyl. Podlahy z linolea, marmolea, pvc a vinylu najprv zľahka zbrúsime veľmi jemnými padmi. Odstránime staré povrchové vrstvy. Následne aplikujeme špeciálne vosky, ktoré chránia, konzervujú a vytvárajú protišmykový efekt na podlahách. Aplikácia hustých voskov na podlahy z linolea, marmolea, pvc a vinylu odporúčame na veľmi znečistené a staré podlahy.


 
Naše odporúčanie:
Voskovanie resp. aplikácia špeciálnych polymérov na podlahy odporúčame vykonať raz ročne pre akýkoľvek typ podlahy. Je úplne jedno, či je podlaha stará alebo nová. Každá kvalitná podlaha z prírodných kameňov sa musí ošetrovať a čistiť. Aj keď je kameň veľmi kvalitný materiál, zaslúži si ošetrenie.
 
 
Ak máte záujem o naše služby alebo si neviete rady pri čistení, tak nás neváhajte kontaktovať.
POZRITE SI ĎALŠIE VIDEÁ