+421 903 922 980

Kvalitný impregnačný náter na kameň

Kvalitný impregnačný náter na kameň
 
Kvalitný impregnačný náter na kameň je vhodné aplikovať všade tam, kde chceme riadne ochrániť kamenný povrch pred poveternostnými vplyvmi. V interiéroch firiem a domácností často nachádzame rôzne typy kameňov. Aj v týchto priestoroch je vhodný kvalitný impregnačný náter na kameň. Aký náter na kameň je vhodný? Exteriér alebo interiér?


 
Firma IB REIN ponúka kvalitné čistiace práce vhodné pre firmy a domácnosti. Jednou z našich služieb je zameranie na perfektne vyzerajúce kamenné podlahy. Čistíme a impregnujeme mramor, travertín, žulu, pieskovec, terazzo a prírodné kamene.Kvalitný impregnačný náter na kameň- interiér
V interiéroch domácností a firiem poskytujeme čistenie, impregnáciu a leštenie kameňov. Ide o podlahy hlavne z terazza, mramoru a travertínu. Čistiaci proces je závislý na kvalite diamantovej čistiacej techniky a následne kvalitných impregnačných náterov na kameň. Impregnačný náter na kameň je vhodný práve vtedy, ak sa vám zdá podlaha už poškodená a javí známky opotrebenia. Po kvalitnom a precíznom diamantovom čistení aplikujeme na kamenných povrch impregnačný náter. Impregnačný náter na kameň umožní kameňu dýchať, v žiadnom prípade ho nezahltí.

Následne po vyschnutí impregnácie prichádza na rad leštenie. Pomocou kvalitnej strojovej techniky s vysokými otáčkami leštíme kameň niekoľko krát. Vplyvom vysokých otáčok zlepšíme vizuálny stav vašej podlahy.

Čistenie, impregnácia a leštenie sú procesy, ktoré na seba vzájomne nadväzujú. Každý z týchto krokov je veľmi dôležitý. Ešte by sme chceli čitateľa upozorniť, že dôležitou podmienkou pre kvalitnú impregnáciu kameňa je diamantové čistenie. Diamantové čistenie kameňa spočíva v špeciálnych diamantových padoch, ktoré povrch jemne obrusujú. V prípade veľmi silného poškodenia a znečistenia začíname pri padoch so zrnitosťou 200.

Kvalitný impregnačný náter na kamennú podlahu- exteriér
Aplikujeme impregnačné nátery aj na kamenné podlahy situované v exteriéri. Jedná sa o veľmi silné a dlhotrvajúce impregnácie. Naše firma dbá nato, aby bol impregnačný prostriedok riadne vmasírovaný do podlahy. Pri externých podlahách je vhodné impregnovať viac krát podlahu. Z praxe nám vyplýva, že je potrebné impregnačný prostriedok aplikovať v 2 až 3 vrstvách. Pri týchto prácach vieme vmiešať ako aditívum aj protišmykovú chémiu. Odporúčame hlavne v okolí bazénov.

Ak si želáte kvalitný impregnačný náter na kameň neváhajte osloviť odborníkov z firmy IB REIN. Ponúkame profesionálne čistiace práce zamerané na rôzne typy podláh.

Čistenie a impregnáciu kameňov a kamenných podláh realizujeme v mestách Bratislava, Malacky, Trnava, Trenčín, Nové Zámky, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Čadca, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Poprad a v priľahlých obciach.

Neváhajte nás kontaktovať.
 
 
POZRITE SI ĎALŠIE VIDEÁ