+421 903 922 980

Čistenie vinylovej podlahy

Čistenie vinylovej podlahy
 
Firma IB REIN pôsobí na trhu od roku 1994 a zameriavame sa na čistiace práce pre firmy, domácnosti a priemysel. Pôsobíme aj v komunálnej sfére pri čistení námestí a ulíc od grafitov a žuvačiek. Sme firma, ktorá je rodinného charakteru. jednou z našich hlavných činností je orientácia na čistenie, impregnáciu a leštenie podláh. Čistíme kamenné podlahy, elastické podlahy a rôzne iné druhy podláh, napríklad parkoviská, elektricky vodivé podlahy, atd. .Čistenie a renovácia vinylovej podlahy
Čistenie vinylovej podlahy je veľmi častou záležitosťou, nakoľko v dnešných časoch ľudia často inklinujú pre elastické typy podláh. Výhodou vinylu je jeho pružnosť, kvalita a dobrá cena. Z týchto dôvodov nachádzame vinyl veľmi často vo firmách a domácnostiach. Mnoho z vás zápasí s problémami ako sú napríklad: poškriabanie, fľaky, zlý vizuál podlahy a váhate nad otázkou, či je lepšie kúpiť novú podlahu alebo ju vyčistiť/zrenovovať. Čistenie vinylovej podlahy realizujeme strojovou technikou. Elastické vinylové podlahy sa jemne prebrusujú vodou a diamantovými padmi tak, aby sme odstránili staré poškodené vrstvy. Následne sa aplikuje ochranný lak. Na výber ponúkame rôzne typy odtieňov: extra mat, mat, lesk, extra lesk.
 
Pri obhliadke príde náš obchodník so vzorkovnicou na základe ktorej si vyberiete odtieň. V dnešných časoch poznáme rôzne imitácie dreva, podľa toho a vášho úsudku sa vyberá typ odtieňa.

Povrchové vinylové vrstvy po jemnom zbrúsení vieme impregnovať aj protišmykovými vrstvami. Protišmykové vrstvy na vinylové podlahy odporúčame všade tam, kde hrozí nebezpečenstvo pošmyknutia. Hlavne sa jedná o zdravotnícke zariadenia a materské školy.

Leštenie vinylovej podlahy
Leštenie vinylovej podlahy prichádza na rad vtedy, ak nám horná vrstva laku alebo vosku uschla. Na druhý deň v prípade potreby dochádza k lešteniu. Naše stroje disponujú vysokou rýchlosťou otáčok a tým pádom vieme zlepšiť vizuálny vzhľad každej podlahy. Leštenie je závislé od kvality polyméru, ktorý je aplikovaný.

Aké podlahy čistíme?
Naša firmy sa zameriava na čistenie, renováciu, impregnáciu a leštenie nasledovných typov podláh: mramor, granit, terazzo, travertín, pieskovec, prírodný kameň rôzne typy, elastické podlahy ako pvc, vinyl, venujeme sa brúseniu a čistenie drevených podláh, drevených parkiet, v našich radoch nájdete aj čistenie korkových a marmoleových podláh.
 
Naše pôsobenie nájdete v mestách Bratislava, Malacky, Trnava, Trenčín, Nové Zámky, Žilina, Nitra, Čadca, Banská Bystrica, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Poprad

Neváhajte nás kontaktovať.
 
 
POZRITE SI ĎALŠIE VIDEÁ