+421 903 922 980

Čistenie umývacích liniek a autoumyvární

Čistenie umývacích liniek a autoumyvární
Kompletná očista vášho umývacieho boxu vo veľkej alebo malej autoumyvárni je pre nás prácou, ktorú vykonávame zväčša vo veľmi silne znečistených boxoch. Strop, steny, podlaha a samotná konštrukcia umývacej linky je znečistená od znečistenia z áut. Vplyvom umývania sa steny zanášajú a samotná umývacia linka nemusí čistiť a fungovať tak, ako si prajete.V prípadoch pre čistenie a samotnú dezinfekciu umývacích boxov a veľkých autoumyvární neváhajte osloviť profesionálnu čistiacu firmu IB REIN, ktorá je lokálnou spoločnosťou na území Bratislavy, Žiliny, Nových Zámkov, Malaciek, Nitry, Trenčína alebo v mestách Banská Bystrica, Brezno, Čadca, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Poprad. Ponúkame špičkové čistiace služby, ktoré sú vhodné do každého kúta nášho územia.

Čistenie umývacích liniek je vhodné v tých prípadoch, kedy sa skutočne jedná o veľmi silné typy znečistení. Chápeme, umývaciu linku si vie zákazník vyčistiť aj sám, nepotrebuje na to dodávateľskú firmu. My prinášame skutočne riešenia, ktoré sú orientované na veľmi silné typy znečistení. Vplyvom našich služieb- priemyselné parné čistenie, otryskávanie suchým ľadom, vysokotlakové vodné čistenie horúcou vodou, čistenie laserom ponúkame nadštandardné výsledky pri čistení. Každá naša služba je orientovaná na iný typ povrchu. Ak sa jedná o extra silné znečistenia používame metódu vysokotlakového čistenia, ktoré je podmienené horúcou vodou a tlakom s výškou až 500 barov. Pri odstraňovaní oleja a chemických látok používame čistenie suchým ľadom ako vysoko efektívnu čistiacu službu, ktorá je vhodná v prípadoch, kedy sa nesmie používať voda. Priemyselné čistenie parou používame všade tam, kde sa jedná o silné znečistenie na miestach, kde sa veľmi ťažko dostaneme. Parné trysky využívame na veľmi nedostupné miesta. V neposlednom rade využívame metódu čistenia laserom.

Čistenie autoumyvární, či už je veľká alebo malá ponechajte na profesionálnu čistiacu firmu. Čistíme rýchlo a efektívne. Dokážeme doslovne vynoviť vašu umyváreň na nepoznanie.

Naša firma čistení aj lakovacie boxy. Viac nájdete o čistení lakovacích boxov práve tu.

Neváhajte nás kontaktovať.
 
 
POZRITE SI ĎALŠIE VIDEÁ