+421 903 922 980

Čistenie, ošetrenie a impregnácia kameňa a kamenných podláh

Čistenie, ošetrenie a impregnácia kameňa a kamenných podláh
Firma IB REIN vykonáva od roku 1994 čistiace služby zamerané na podlahy. Pôsobíme v Bratislave, Malacky, Trnava, Trenčín, Nové Zámky, Žilina, Nitra, Čadca, Banská Bystrica, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Poprad. a pracujeme pre územie západného a stredného Slovenska. Čistenie, ošetrenie a impregnáciu povrchov z kameňa a kamenných podláh vykonávame pre všetky podlahy, ktoré sú neudržiavané. Aj keď je kameň prírodný produkt a značne odolný voči znečisteniu odporúčame zvýšiť starostlivosť o podlahy z prírodného kameňa. Často sa nás zákazník pýta, či existuje možnosť impregnácie kameňa? Áno, existuje. Je to zaužívaný spôsob ochrany kameňa a kamenných dlažieb. Čistenie kamenných podláh a zároveň impregnácia kamenných podláh je službou, ktorá je cielená pre zákazníkov, ktorým záleží na veľmi dobre vyzerajúcom kameni.

Čistenie, renovácia, brúsenie terazzo podlahy


Čo konkrétne realizujeme?
  1. Čistenie kamenných podláh a kameňa
Čistenie kamenných podláh a kameňa je službou, ktorú vykonávame pre domácnosti, firmy a komunálnu sféru. Práve firmy a rodinné domy si dávajú záležať na veľmi dobre vyzerajúcom kameni, ktorý je zasadený ako podlaha alebo vertikálna časť. Podlahy z prírodného kameňa čistíme a ošetrujeme našou technikou a skúsenosťami od roku 1994. Čistenie kamenných povrchov vykonávame v interiéri a exteriéri. Mramor, žula, granit, terrazzo, travertín a iné prírodné kamene čistíme bez chémie. Používame inovatívnu diamantovú čistiacu techniku pre čistenie kamenných podláh. Podlahy z mramoru, žuly, granitu, travertínu alebo terrazza vyčistíme kvalitne za cieľom zvýšiť ich prirodzený vzhľad. Pri mramorových podlahách používame kryštalizáciu mramoru. Kryštalizácia je čistiacou službou, ktorá vzniká chemickou reakciou medzi mramorom a kryštalizačným prostriedkom. Diamantové čistenie kamenných podláh a kryštalizácia mramoru sú špičkové čistiace služby. Ich realizácia je náročnejšia, výsledky sú perfektné.
 
  1. Leštenie kamenných podláh a kameňa
Leštenie kamenných podláh a kameňa vykonávame všade tam, kde zákazník požaduje maximálny lesk svojej podlahy. Podlaha by mala vyzerať viac prezentačne. Tento typ služby odporúčame pre firmy, ktoré chcú zaujať svojou podlahou. Pre domácnosti a zároveň firmy realizujeme leštenie mramoru a iných kamenných podláh. Leštenie podláh vykonávame strojovou technikou, ktorá disponuje vysokou frekvenciou otáčok za 1 minútu.
 
  1. Impregnácia kamenných podláh a kameňa
Impregnácia kamenných podláh a kameňa je požadovaná prakticky kdekoľvek a kedykoľvek. Táto služba nemá svoju sezónu, pretože o kameň sa môžeme starať celoročne. Ako sme už písali v tomto článku, kameň disponuje vlastnosťami, ktoré ho predurčujú k veľmi kvalitnému materiálu. To neznamená, že sa o kameň nebudeme starať. Firma IB REIN ponúka v Bratislave a na území západného a stredného Slovenska impregnáciu kameňa a podláh z kameňa. Každá podlaha z kameňa je impregnovateľná. Aj keď sa kameň javí ako povrch, ktorý do seba vsiakne tekutiny používame veľmi kvalitné penetračné vosky. Impregnujeme horizontálne a vertikálne plochy kameňa za účelom ochrany a konzervácie povrchu. Impregnáciu kameňa odporúčame hlavne pre podlahy z prírodného kameňa, ktoré sa nachádzajú vonku.
 
  1. Renovácia a ošetrenie starých kamenných podláh a kameňa
Historické pamiatky, fontány, ploty, hradby a staré historické podlahy z kameňa renovujeme a ošetrujeme. Pri renovácii kameňa je nutné mierne prebrúsiť povrch za účelom odstránenia povrchových starých vrstiev. Po brúsení prichádza čas na ošetrenie kameňa kvalitnými voskami, ktoré upchávajú povrch kameňa. Veľmi dobre konzervujú a impregnujú. Na záver vykonávame leštenie kameňa. Renováciu a ošetrenie kameňa a kamenných podláh odporúčame pre veľmi staré a zničené kamenné dlažby.


 
Firma IB REIN vykonáva špecializované čistiace služby v mestách Bratislava, Bratislava, Malacky, Trnava, Trenčín, Nové Zámky, Žilina, Nitra, Čadca, Banská Bystrica, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Poprad a okolí. Väčšiu časť služieb vykonávame ma území západného a stredného Slovenska. V našej ponuke nájdete kvalitné čistiace služby zamerané na čistenie, ošetrovanie, renováciu, brúsenie, voskovanie a impregnáciu podláh. Radi by sme vám ukázali naše výsledky práce. Neváhajte kontaktovať.
 
 
Ak máte záujem o naše služby alebo si neviete rady pri čistení, tak nás neváhajte kontaktovať.
POZRITE SI ĎALŠIE VIDEÁ