+421 903 922 980

Čistenie a dezinfekcia povrchov, podláh

Čistenie a dezinfekcia povrchov, podláh
 
Vo vírusovom období máme často veľa dopytov pre čistenie a dezinfekciu podláh. Je vôbec potrebné dezinfikovať podlahu alebo podrážky topánky pred vstupov do priestorov? Ako často sa musí dezinfikovať miesto častého dotyku tak, aby sme zabezpečili bezpečnosť proti nakazeniu sa vírusom? Všetko záleží od mnoho podmienok a my sa orientujeme pre kvalitné zabezpečenie potrieb zákazníkov. Firma IB REIN ponúka profesionálne čistiace práce v priemysle, komunálnej sfére a pracujeme aj pre domácnosti. 

Polymérová dezinfekcia ovzdušia


Viac o nás nájdete na web stránkach:
www.ibrein.sk
www.perfektnepodlahy.sk
www.tryskaniesuchymladom.sk
www.industrialcleaning.sk
www.bratislavskahavarijna.sk
 


Čistenie a dezinfekcia miest častého dotyku
Sme firma, ktorá realizuje pravidelné a jednorázové dezinfekčné služby. Dezinfikujeme miesta častého dotyku tak, aby sme zamedzili šíreniu sa vírusov. Aká je bezpečnosť? Ako môžeme garantovať 100% dezinfekciu? V prvom rade sa jedná o pravidelné dezinfikovanie každý deň periodicky, v niekoľkých opakovaniach. Následne je dôležité používať dezinfekčnú chémiu, ktorá disponuje KBU- kartou bezpečnostných údajov, chémia by mala obsahovať presné zloženie a výrobcu. Chémie bez KBU nie je vhodné používať. Následne je potrebné motivovať aj k spolupráci, o čo sa snažíme. V čase výskytu vírusovej pandémie je nutné používať rukavice a rúška.

Čistenie a dezinfekcia podláh
Zákazníci sa nás pýtajú, či je nutné dezinfikovať podlahu. Je to skutočne na vás, ako sa k tomu postaví zákazník. Pre tých, ktorí chcú mať nadštandardnú dezinfekciu ponúkame dezinfekciu podláh. Vo svojej podstate sa jedná o klasické čistenie podlahy s tým, že sa vlieva dezinfekčný prostriedok do chémie. Pri vstupoch do jednotlivých miestností je možné ešte vsadiť aj malé nádoby s roztokom, kedy sa pri vstupe do miestnosti každý človek po dobu 5 s zdrží topánkami v dezinfekčnej chémii.

Predaj dezinfekčný prostriedkov, respirátov, rúšok  a hygienických rukavíc
Zásobujeme zákazníkov resp. firmy rôznym hygienickým materiálom, ktorý slúži pre ochranu. Vieme vám na požiadavku doručiť to, čo vám skutočne vyhovuje. Dezinfekčné gély, mydlá, rúška alebo respirátory. To všetko vám vieme priviezť tak, aby ste mali okamžitú ochranu. Chceme vás poprosiť, aby ste nám dali čo najviac dopredu vedieť, pretože v čase pandémie sú sklady naozaj dosť prázdne.

Na záver- dezinfekcia ovzdušia ozónom
Kvalitné ozónovanie je účinné práve vtedy, pokiaľ sú splnené niektoré podmienky. Jednou z hlavných podmienok je kvalitný prístroj na ozónovanie a frekvencia resp. koľko krát sa daný priestor ozónuje. Veľmi dôležitou vlastnosťou ozónovania je fakt, že dokáže zničiť vírusy v ovzduší a tak zabezpečiť kvalitné sterilné prostredie. Je treba prihliadnuť na fakt, že čistenie ozónom je zamerané na vzduch. Všetky ostatné povrchy je nutné očistiť dezinfekčnou chémiou. Čistenie ozónom je vhodné aj na pohltenie rôznych pachov a smradu. Na záver vám odporúčame danú miestnosť riadne vymaľovať.

Kde pracujeme? Ponúkame čistenie a dezinfekciu:
Kancelárií, pivníc, parkovísk, kuchýň, reštaurácii, skladov, sladovní, pivovarov, domácností, dopravných prostriedkov MHD, športkových šatní, veľkokapacitných kontajnerov, veľkých priemyselných hál. Ponúkame zároveň špeciálne čistiace a dezinfekčné práce v externom prostredí, ktoré sú zamerané na čistenie chodníkov, fontán, sôch, námestí a rôznych iných povrchov v komunálnej sfére.

Naše služby využijete v nasledovných mestách: Bratislava, Malacky, Trnava, Trenčín, Nitra, Nové Zámky, Žilina, Banská Bystrica, Brezno, Čadca, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Poprad,....

Neváhajte nás kontaktovať
 
 
POZRITE SI ĎALŠIE VIDEÁ