+421 903 922 980

Anhydritová podlaha. Brúsenie a zopár dobrých postrehov.

Anhydritová podlaha. Brúsenie a zopár dobrých postrehov. 
 
Firma IB REIN ponúka profesionálne čistiace služby, ktoré sú zamerané na čistenie a brúsenie kameňa. V našom portfóliu nájdete aj zameranie na anhydritové podlahy, ktoré zbrusujeme. Naša firma je rodinného charakteru. Ponúkame profesionálne služby pre domácnosti, firmy a priemysel. Našim poslaním je zameranie na detail, pretože detail rozhoduje o kvalite prác.


 
Mnoho zákazníkov si dnes vyberá anhydritové podlahy pred betónom. Tým pádom dostávame požiadavky na zbrúsenie podláh tak, aby sme ich zarovnali. Na finálnu anhydritovú alebo betónovú podlahu sa kladie typ podlahy, ktorá by mala sadnúť. Z týchto dôvodov sa niektoré podlahy resp. povrchy jemne zbrusujú tak, aby sme vytvorili pekný súvislý povrch. 
 
Čo je to anhydrit?
Anhydrit je materiál, ktorý je vyrobený z energosádrovca. Do anhydritových podláh sa používa aj plnivo, napríklad štrk. Hlavným dôvodom výberu anhydritovej podlahy je jej vysoká pevnosť v ťahu ohybu. Anhydritová podlaha veľmi dobre obtečie všetky trubky podlahového kúrenia. Prakticky nevznikajú skoro žiadne vzduchové medzere. Výsledkom je efektívne využívanie energie.

To či sa dať alebo nedať položiť anhydrit podlahu je otázka na profesionálnu firmu, ktorá rieši podlahy. Z nášho hľadiska vám anhydrit podlahu odporúčame. Je potrebné chápať výhody anhydrit podlahy, vlastnosti a nie hľadať chyby týchto typov podláh.

Veľmi dôležitou vecou pred spustením podlahového kúrenia je obrúsenie anhydritovej podlahy. Vrchný sintr, tj. vrchná časť podlahy je zbrusovaná profesionálnu brúskou.

Výhodou brúsenie je fakt, že sintr sa po spustení podlahového kúrenia nezapečie. Anhydrit bude teda viac násobne rýchlejšie schnúť.

Akou technikou brúsime anhydrit?
Naša firma sa zaoberá diamantovým čistením a brúsením kamenných povrchov. Anhydritové podlahy zbrusujeme diamantovou brúskou. Prašnosť pri brúsení je minimálna, pretože sa zbrúsený povrch automaticky odsáva vysávačom.

Firma IB REIN pôsobí pre čistenie studní v nasledovných mestách a ich blízkych okoliach:
Bratislava, Senec, Pezinok, Stupava, Malacky, Senica, Myjava, Skalica, Trnava, Rusovce, Čuňovo, Šamorín, Dunajská Streda, Galanta, Sereď, Hlohovec, Trenčín, Považská Bystrica, Nitra, Nové Zámky.
Viac o našich službách sa dozviete na web stránkach:
www.ibrein.sk
www.perfektnepodlahy.sk
www.superreinigung.at
www.industrialcleaning.sk
www.tryskaniesuchymladom.sk
www.bratislavskahavarijna.sk
www.krtkovaniemonitoring.sk
 
Neváhajte nás kontaktovať.
 
 
 
POZRITE SI ĎALŠIE VIDEÁ