+421 903 922 980

Čistenie a starostlivosť o travertín

Čistenie a starostlivosť o travertín

Čistenie a starostlivosť o travertín je záležitosťou, ktorá nie je až tak stále známa medzi firmami a domácnosťami. Travertín je prírodný kameň, maximálne odolný s perfektnou kvalitou. Prečo by sme ho mali čistiť? Prečo by sme mali podlahu z travertínu impregnovať alebo leštiť? Existuje možnosť čistenia travertínovej podlahy bez chémie? Na všetky tieto otázky vám vieme zodpovedať. Naša firma IB REIN ponúka čistenie a ošetrovanie povrchov z travertínu.


Prečo by ste si mali vybrať našu firmu IB REIN?

IB REIN je slovenská rodinná firma, ktorá sa zaoberá čistiacimi prácami od roku 1994. Naše portfólio je mierené na špecializované čistiace práce pre domácnosti, firmy a priemysel. Naše logá nájdete aj v komunálnej sfére, kde čistíme chodníky, námestia a historické pamiatky. Sme zameraní na detail. Práve detail rozhoduje o kvalite. Pôsobíme v mestách Bratislava, Trnava, Malacky, Nitra, Dunajská Streda, Trenčín, Nitra, Nové Zámky, Žilina, Čadca, Banská Bystrica, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Poprad a mnohé iné. Naše služby sú zamerané pre územie celého západného a stredného Slovenska.


Čistenie travertínu diamantovou čistiacou technikou bez chémie

Čistenie travertínových podláh a povrchov bez chémie je možné pomocou špeciálnej diamantovej čistiacej techniky. Špeciálne pady nie sú z diamantu, ale obsahujú kvalitné vlákna, ktoré čistia, leštia a zvýrazňujú kameň. Je to náročnejšie na čas a skúsenosti, ale výsledky sú znamenité. Kvalitné diamantové pady upevníme na kotúčové kefy a s rýchlou rotáciou presahujúcou 1500 ot/1min. Diamantové čistenie travertínu odporúčame v interiéroch a všade tam, kde chceme mať pekný výrazný travertín.

Impregnácia travertínu?

impregnácii travertínových podláh a povrchov z travertínu by sme mohli písať veľa textov, pretože prax nám ukázala všetky pre a proti. Ponúkame impregnáciu travertínu na podlahách, ktoré sú vystavené väčšiemu opotrebeniu a musia vyzerať viac prezentačne. Impregnáciu travertínu by sme mohli nazvať aj ako upchávanie pórov kameňa, pretože každý povrch kameňa je nutné zaceliť, aby sme ho chránili.

Leštenie povrchov a podláh z travertínu je finálnou verziou pri prácach. Výsledky sú veľmi pekné. Zameriame sa hlavne na zvýraznenie prírodných čŕt kameňa. Leštenie travertínu vykonávame inovatívnou strojovou technikou s extra jemnými padmi.


Čo ešte vieme ponúknuť pri podlahách z kameňa?

Čistiacich služieb máme niekoľko, ktoré sú orientované na znečistené povrchy. My sa viac sústredíme na podlahy z prírodného kameňa. V ponuke disponujeme kryštalizáciou mramoru. Kryštalizácia je mierená na staré neudržiavané podlahy z mramoru. Kryštalizáciou zacelíme povrch a pôsobením chemickej reakcie maximálne zvýrazníme lesk každého mramoru. Povrch mramoru sa stáva odolnejším.


Odlišujeme sa

Ponúkame kvalitu. Používame náročnejšie a inovatívnejšie metódy čistenia povrchov a podláh. Snažíme sa nepoužívať chémiu pri čistení, aj keď to nie je také ľahké. Výsledky iných kvalitnejších a náročnejších metód čistenia sú veľmi dobré. Roky praxe nám ukázali, aký je správny smer. Sme rodinne založená súkromná firma, ktorá nadobudla svoje postavenie na trhu vďaka precíznosti, flexibilite a poctivosti. Neváhajte nás osloviť v prípade záujmu. S našimi službami budete veľmi spokojní.
 

Ak máte záujem o naše služby alebo si neviete rady pri čistení, tak nás neváhajte kontaktovať.

POZRITE SI ĎALŠIE VIDEÁ