+421 903 922 980

Profesionálne čistenie náhrobných kameňov, pomníkov, impregnácia, renovácia kameňa

Profesionálne čistenie náhrobných kameňov, pomníkov, impregnácia, renovácia kameňa
 
Profesionálne čistiace práce realizujeme od roku 1994 a mierime naše služby pre firmy, domácnosti a nájdete aj nás v komunálnej sfére pri čistení a dezinfekcii verejných priestranstiev. V tomto blogu sa zameriame na diamantové čistenie náhrobných kameňov špeciálnou technikou, renováciu a kompletnú  impregnáciu povrchov. Firma IB REIN ponúka kvalitné služby zamerané na detail. Detail rozhoduje o kvalite. 


 
Horúca para 155 Celzia a horúci vysoký tlak vody 98 stupňov Celzia
Náš zákazník má na výber viacero možností, ako zrenovovať pomník a náhrobný kameň. Prvou možnosťou sú ekologické čistiace služby, ktoré sa zakladajú na profesionálnom čistení horúcou parou a vysokým tlakom 98 stupňovej vody. Vďaka týmto technológiám vieme znečistené náhrobné kameňa vyčistiť veľmi dobre. Para disponuje 155 Celzia a dokáže vyčistiť kameň do tých najhlbších pórov. Na druhej strane horúca voda a vysoký tlak vody siahajúci k 500 bar dokáže uvoľniť aj to najnepoddajnejšie znečistenie.
 
Špecifická služba- diamantové čistenie náhrobných kameňov
V druhom rade si môžete vybrať našu špičkovú službu, ktorá je orientovaná na diamantové čistenie náhrobných kameňov, ktoré sú z mramora alebo iných kvalitných kameňov. Ide o špičkovú techniku vďaka ktorej jemne zbrusujeme povrch kameňa tak, aby sme mu prinavrátili jeho pôvodný vzhľad. Vďaka tejto technológií odkrývame kontúry a črty kameňa, ako keby bol nový.
 
Po čistiacich prácach prichádza na rad impregnácia náhrobných kameňov
Po čistiacich prácach vieme zrealizovať impregnáciu náhrobných kameňov. Ak chcete povrch kameňa ošetriť a zakonzervovať resp. predĺžiť jeho životnosť neváhajte nás kontaktovať. Na povrch natierame kvalitný impregnačný roztok, ktorý sa usadí na povrchu a neprepustí žiadne znečistenie do jeho vnútra. Výsledkom je aj po rokoch zachovalý prírodný kameň, ktorý vyzerá veľmi dobre.
 
Ako začať s nami spolupracovať?
V prvom rade nám pošlite fotku a lokalitu. Následne vás budeme kontaktovať. K prácam nepotrebujeme nič, všetko máme vlastné. Jedinou podmienkou pri čistení je v okolí zdroj vody, ktorý by sme potrebovali.
 
Pri prácach nepoužívame chémiu
Pri prácach nepoužívame žiadnu chémiu. Nedovolili by sme si aplikovať chemický produkt na verejnom mieste. Ako sme písali vyššie, práce sa realizujú diamantovou čistiacou technikou, horúcou parou alebo horúcou vodou. Para 98 stupňov Celzia a  hoŕúca voda ničia znečistenie veľmi dobre.

Kompletný sortiment služieb nájdete na web stránkach:
www.ibrein.sk
www.perfektnepodlahy.sk
www.tryskaniesuchymladom.sk
www.industrialcleaning.sk
 
Čistenie, renovácia, impregnácia náhrobných kameňov a pomníkov je realizovaná v nasledujúcich mestách a ich priľahlých lokalitách: Bratislava, Stupava, Malacky, Trnava, Senec, Pezinok, Šamorín, Dunajská Streda.
 
Neváhajte nás  kontaktovať.
 
POZRITE SI ĎALŠIE VIDEÁ