+421 903 922 980

Diamantové čistenie náhrobných kameňov a pomníkov. Čistenie horúcou vodou 98 Celzia a horúcou parou 155 Celzia.

Diamantové čistenie náhrobných kameňov a pomníkov. Čistenie horúcou vodou 98 Celzia a horúcou parou 155 Celzia.
 
V našej ponuke nájdete niektoré veľmi zaujímavé čistiace služby, ktoré mierime aj pre čistenie, renováciu, brúsenie a impregnáciu náhrobných kameňov a pomníkov. Naša firma je orientovaná na špecifické čistiace služby a nájdete nás v priemysle, administratívnych a komerčných sídlach a pracujeme aj pre domácnosti.


 
Diamantové čistenie náhrobných kameňov a pomníkov
Diamantové čistenie náhrobných kameňov a pomníkov je špecifickou službou, ktorá je orientovaná pre náročných zákazníkov, ktorí si chcú dať obnoviť kamenný povrch na hroboch. Ak váš hrob je pokrytý kvalitným kameňom ako je napríklad mramor, vieme vám vyčistiť povrch z mramoru veľmi dobre. Diamantové čistenie spočíva v strojovej technológii, kedy sa povrch kameňa jemne obrusuje. Jedná sa o mokré prebrúsenie náhrobného kameňa. Výsledkom je fakt, že odkryjeme jeho pôvodné prírodné kontúry a farby.
 
Čistenie náhrobných kameňov a pomníkov horúcou parou a horúcou vodou
Naša firma podporuje ekologické čistiace služby, ktoré sú mierené pre každý kút národného hospodárstva. V našich radoch nájdete výkonné parné čističe a vysokotlakové čističe, ktoré produkujú vysoký tlak horúcej vody. Vplyvom pary a vysokého tlaku horúcej vody, ktorý siaha až k 500 bar dokážeme odstrániť z náhrobných kameňov aj to najsilnejšie znečistenie.


 
Impregnácia náhrobných kameňov a pomníkov
Impregnácia náhrobných kameňov a pomníkov je realizovaná po dôkladnom čistení kamenného povrchu. Na žiadosť zákazníka vieme povrch z kameňa naimpregnovať tak, aby sme ho chránili proti počasiu a predĺžili jeho životnosť. Impregnácia kameňa je pre náročných zákazníkov, ktorý sa svedomito starajú o hroby svojej rodiny a blízkych. Je určená na predĺženie životnosti samotného kameňa.
 
Ako s nami začať spolupracovať?
Úplne jednoducho. K cenovej ponuke a termínu budeme potrebovať lokalitu a zopár fotiek. Následne vám zašleme cenovú ponuku. K prácam nepotrebujeme okrem zdroja vody nič. Sme sebestační, disponujeme veľmi kvalitnou čistiacou technikou.
 
Ekologický podtón našich čistiacich služieb
Ako sme už písali vyššie, sme orientovaní na ekologické čistiace služby. Nepoužívame pri čistení pomníkov žiadnu chémiu. Rokmi prepracovaná technológia čistenia je efektívna.

Naše služby nájdete na web stránkach:
www.ibrein.sk
www.perfektnepodlahy.sk
www.tryskaniesuchymladom.sk
www.industrialcleaning.sk
 
Diamantové čistenie pomníkov, náhrobných kameňov, impregnáciu a kompletnú renováciu poskytujeme v nasledovných mestách a ich blízkych okoliach: Bratislava, Stupava, Malacky, Trnava, Šamorín, Dunajská Streda, Senec, Pezinok.
 
Neváhajte nás kontaktovať.
 
 
POZRITE SI ĎALŠIE VIDEÁ